free counters

Aktualności

Wynik lepszy niż gra!

• autor: wazka1907, 2018-09-23 19:28

W 6 serii spotkań udaliśmy się do Izdebek na rywalizację z ekipą beniaminka Naszej ligi. Gospodarze niedzielnego spotkania niestety nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych, zaledwie 1 punkt w 5 spotkaniach lokuje LKS na ostatnim miejscu w tabeli.

Początek spotkania to przejęcie inicjatywy przez Nasz zespół na połowie rywala. W 4 min z rzutu rożnego piłkę przed pole karne zagrywa Rafał do Geferta, który uderza bez zastanowienia i nieznacznie piłka przelatuje obok bramki. W 11 min świetnym podaniem za linię obrony popisuje się Maciek Przybyłowski, po którym futbolówkę z linii pola karnego nad bramką minimalnie uderza Prajsnar. Dwie minuty później podobna sytuacja ma miejsce pod Patryka bramką, jednak podobnie jak w sytuacji Rafała, miejscowy zawodnik nie trafia w bramkę. W 18 min w środku pola na indywidualną akcję decyduje się Prajsnar i uderza z ok 17 m po czym bramkarz z trudem wybija futbolówkę na rzut rożny. Z narożnika boiska piłkę dośrodkowuje Rafał, ta ostatecznie ląduje pod nogami Abratowskiego, który uderza nad bramką gospodarzy. W 25 min piłkę dośrodkowaną w pole karne głową uderza zawodnik z Izdebek, ale nie trafia w bramkę. W 33 min Pojnar schodzi z piłką do środka i uderza z ok 20 m, po czym bramkarz wybija to uderzenie na rzut rożny. Minutę później gospodarze odpowiadają groźnym strzałem z rzutu wolnego po którym piłka ociera słupek bramki strzeżonej przez Jaszczura. W 39 min mocne ale niecelne uderzenie z ok 25 m oddaje miejscowy zawodnik. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem, choć obie ekipy miały swoje szanse na strzelenie bramki.

Drugą połowę rozpoczynamy od poważnego błędu w obronie po którym napastnik gospodarzy znajduje się w dogodnej sytuacji, jednak jego uderzenie przelatuje wysoko nad Naszą bramką. W 48 min dobre podanie Maćka Abratowskiego do wychodzącego na czystą pozycję Jarosza, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddaje zbyt lekki strzał i bez żadnego problemu zostaje on wyłapany przez zawodnika z Izdebek. Minutę po tej sytuacji piłkę z lewego skrzydła w Nasze pole karne zagrywa miejscowy zawodnik, a tam niepilnowany kolega z drużyny pakuje futbolówkę głową do bramki, 1:0 dla gospodarzy. W 50 min na gola rywali szybko chce odpowiedzieć strzałem Prajsnar, ale jego uderzenie przechodzi obok bramki. Na szczęście na wyrównanie nie czekamy długo bo zaledwie 3 min po straconej bramce mamy już 1:1, przed polem karnym gospodarzy piłkę otrzymuje Rafał, zagrywa ją do wchodzącego w pole karne Łukasza Pojnara, który mija bramkarza i prawą nogą pakuje futbolówkę do bramki. W 53 min mocne i celne uderzenie oddaje zawodnik gospodarzy i skuteczną interwencją popisuje się Patryk. Minutę później Pojnar wykłada piłkę przed pole karne do Rogoza, który uderza nieznacznie obok bramki. W 56 min kolejny strzał oddaje Pojnar, trafia w bramkę jednak skutecznie interweniuje bramkarz. W 58 min w pole karne z piłką wbiega Rafał i dośrodkowuje na 5 m do Pawła, który bez problemu pakuje piłkę głową do bramki rywala. W 64 min z rzutu wolnego celnie uderza Łukasz i bramkarz z problemami piąstkuje piłkę przed siebie. Dwie minuty później piłkę przed polem karnym Jarosz zgrywa do Pojnara, który uderza na bramkę i dobrze futbolówkę łapie bramkarz. W 71 min strzał z rzutu wolnego odbija do boku Patryk. Trzy minuty później kolejne uderzenie z rzutu wolnego nad poprzeczką piłkę przenosi Nasz bramkarz. W 75 min ponownie uderza miejscowy zawodnik, ale i tym razem Jaszczur okazuje się lepszy. W 77 min piłkę dośrodkowaną w Nasze pole karne głową obok bramki uderza napastnik gospodarzy. W 87 min z rzutu wolnego celnie uderza Pojnar, ale bramkarz radzi sobie z tym strzałem. Minutę później Abratowski zagrywa do niepilnowanego na lewym skrzydle Antosza, który biegnie w kierunki bramki rywala, oddaje strzał i po rękach bramkarza piłka wychodzi na rzut rożny. Gospodarze do końcowego gwizdka sędziego próbowali zdobyć wyrównującą bramkę, jednak ich strzały były niecelne i zdobywamy kolejne cenne 3 punkty.