LKS Izdebki - Iskra Iskrzynia - 17:00

Porażka na początek

• autor: wazka1907, 2018-08-24 16:52

W ubiegłą niedzielę ruszył nowy sezon, który rozpoczęliśmy spotkaniem derbowym na własnym obiekcie z ekipą z Krościenka Wyżnego.

Początek spotkania to spokojna gra obu ekip w środkowej części boiska. Pierwszy strzał ma miejsce w 11 min kiedy to celnie z ok 20 m uderza zawodnik gości, jednak pewnie piłkę łapie Patryk. Przez kolejny kwadrans na murawie nie działo się zbyt wiele, dużo niedokładności oraz walki z dala od bramki zarówno "Iskry" jak i "Wisłoka". W 27 min zawodnik przyjezdnych zagrywa długą piłkę do wychodzącego za linię obrony kolegi, który staje oko w oko z Jaszczurem i pewnym strzałem wyprowadza "Wisłok" na prowadzenie 1:0. W 35 min z dystansu ponownie uderza zawodnik gości, który bez problemów łapie nasz bramkarz. W 37 min pierwszy strzał w spotkaniu oddaje Nasz zawodnik, a mianowicie Łukasz Pojnar, który uderza nieznacznie obok bramki z rzutu wolnego. Tuż przed przerwą na uderzenie z ok 20 m decyduje się Rafał, jednak bramkarz spokojnie łapie futbolówkę. Na przerwę w lepszych humorach schodzili goście, którzy prowadzili 1:0.

Drugą połowę od mocnego strzału rozpoczynają przyjezdni, jednak po raz kolejny Jaszczur pewnie interweniuje. W 50 min Prajsnar odpowiada strzałem nad bramką. W 55 min piłkę dośrodkowaną z rzutu wolnego w polu karnym niepilnowany głową minimalnie obok bramki uderza zawodnik z Krościenka. W 61 min kilka podań przed Naszym polem karnym gości, które kończy się wyprowadzeniem Kamila Pelczara sam na sam z Patrykiem i pewnym uderzeniem na 2:0. W 66 min z rzutu rożnego dośrodkowuje Pojnar, a w polu karnym w zamieszaniu piłkę przejmuje Jarosz i uderza w bramkarza. Dwie minuty później dośrodkowanie z prawej strony celnym strzałem głową zamyka Paweł, jednak bramkarz broni bez problemów. W 75 min świetne podanie za linię obrony otrzymuje Jarosz i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie trafia w bramkę. W 88 min ponownie z rzutu wolnego dośrodkowuje Łukasz, a głową celnie lecz zbyt lekko uderza Paweł i bramkarz łapie futbolówkę. W doliczonym czasie gry z zagranie ręką sędzia dyktuje rzut karny dla "Iskry", do piłki ustawionej na "wapnie" podchodzi Prajsnar uderza i świetną interwencją popisuje się młody bramkarz gości. Niedługo po tej sytuacji sędzia kończy spotkanie, które zwycięsko kończy ekipa z Krościenka Wyżnego.

ISKRA ISKRZYNIA - WISŁOK KROŚCIENKO WYŻNE

2 - 1