Wakacyjna forma "Iskry"

• autor: wazka1907, 2018-06-20 20:06

W przedostatniej kolejce zawodnikom z Iskrzyni przyszło zmierzyć się z „Victorią” na stadionie w Kobylanach. Nasz rywal walczy o pozostanie w tej lidze na następny sezon, a dla „Iskry” było to spotkanie o tzw. „pietruszkę”. W rundzie jesiennej ze stadionu w Iskrzyni niespodziewanie goście wywieźli remis 1:1.

Pierwszy kwadrans spotkania to niedokładna gra obu ekip, wiele niecelnych podań, dużo gry w środkowej części boiska i co najważniejsze brak jakichkolwiek sytuacji pod bramkami. Pierwszy strzał w meczu oddaje w 16 min z dystansu zawodnik „Victorii” i z problemami Michał przenosi futbolówkę nad poprzeczką. Minutę później z dystansu celnie uderza Orzechowski, jednak bramkarz spokojnie łapie ten strzał. W 22 min z rzutu rożnego dośrodkowuje Pojnar, a w polu karnym głową obok słupka uderza Jarosz. Dwie minuty później z rzutu wolnego celnie uderza miejscowy zawodnik, ale skuteczną interwencją popisuje się Stepek. W 32 min z boku pola karnego na bramkę uderza Lorens i piłka nieznacznie przelatuje obok bramki. W 36 min z dystansu nad bramką uderza zawodnik z Kobylan. Minutę później z rzutu wolnego dobrze uderza miejscowy zawodnik i Michał wybija futbolówkę na rzut rożny. Z narożnika dośrodkowanie zostaje zamknięte celnym strzałem głową, które przed siebie wybija Nasz bramkarz. W 41 min z rzutu wolnego z ok 18 m uderza Abratowski i piłka po drodze odbija się od muru i wychodzi jedynie na rzut rożny. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem.

Drugą część spotkania od celnego strzału z rzutu wolnego rozpoczyna Patryk, jednak bramkarz spokojnie łapie futbolówkę. W 50 min ładna akcja gospodarzy zakończona niecelnym strzałem z linii pola karnego. W 53 min kolejna dwójkowa akcja miejscowych zakończona strzałem z 12 m, który przed siebie odbija Stepek. W 56 mi ponownie akcja gospodarzy, tym razem podanie wzdłuż bramki i z 2 m zawodnik „Victorii” zdobywa bramkę. W 65 min z rzutu wolnego mocno uderza zawodnik z Kobylan i Michał ponownie skutecznie interweniuje. W 67 min Fabian Józefczyk dobrze zagrywa do wchodzącego w pole karne Rogoza, który w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza. W 70 min z dystansu obok bramki uderza Łukasz Pojnar. Minutę później kopia akcji po której straciliśmy bramkę, kończy się w taki sam sposób i przegrywamy już 2:0. W 77 min Gefert zagrywa do Pojnara, który z linii pola karnego uderza wysoko nad bramką. W 82 min w polu karnym Szymek zdaniem sędziego fauluje zawodnika gospodarzy i rzut karny, który zostaje zamieniony na gola dla „Victorii”. W 86 min z bramki wychodzi Michał, piłkę przejmuje zawodnik gospodarzy i w dobrej sytuacji nie trafia na pustą bramkę. Do końca spotkania żadna z drużyn nie stworzyła sobie żadnej sytuacji i sędzia zakończył ten mecz przy wyniku 3:0 dla miejscowej drużyny.

W niedzielne popołudnie na stadionie w Kobylanach widać było dokładnie, której drużynie zależało na zdobyciu cennych 3 punktów i zdecydowanie zasłużenie gospodarze wygrali to spotkanie.

VICTORIA KOBYLANY - ISKRA ISKRZYNIA

3 - 5

Iskra IskrzyniaWisłok Krościenko Wyżne
Iskra Iskrzynia   Wisłok Krościenko Wyżne
2018-08-12, 15:00:00

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Iskra Iskrzynia - Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Lubatówka - Beskid Posada Górna