07-2018

Udany rewanż!

• autor: wazka1907, 2018-05-21 09:42

Kolejnym rywalem „Iskry” w ligowych zmaganiach była ekipa z Jaslisk. „Jasiołka w tym sezonie gra słabo co przekłada się na przedostatnią pozycję w ligowej tabeli. Do niedzielnego spotkania ekipa gospodarzy niedzielnego spotkania nie wygrała żadnego z ostatnich 10 spotkań, notując zaledwie jeden remis. W rundzie jesiennej w Iskrzyni niespodziewanie to goście cieszyli się z 3 punktów.

Spotkanie rozpoczynamy od najszybciej zdobytej bramki w historii „Iskry”, a mianowicie dwójkowa akcja Jarosza z Suplem, zakończona została zdobytą bramką przez Łukasza w 12 sekundzie spotkania po uderzeniu z linii pola karnego. W 5 min gospodarze byli bliscy doprowadzenia do remisu, jednak piłkę dośrodkowaną z prawej strony głową minimalnie obok bramki uderza napastnik z Jaślisk. Minutę później kolejny strzał, tym razem z ok 25 m oddaje miejscowy zawodnik, lecz nie trafia w bramkę. W 9 min w pole karne wbiega zawodnik gospodarzy, uderza celnie i skuteczną interwencją popisuje się Jaszczur. W 13 min Łukasz Pojnar uderza z ok 20 m nad bramką. W 21 min Supel zagrywa do niepilnowanego w polu karnym Orzechowskiego, który staje oko w oko z bramkarzem i bez problemu go pokonuje. W 30 min z lewej strony w pole karnego piłkę dośrodkowuje Pojnar, obrońca „Jasiołki” zbyt krótko wybija futbolówkę, którą z linii pola karnego z woleja uderza Michał Rogoz, prowadzimy już 3:0. W 35 min świetna indywidualna akcja miejscowego zawodnika, który minął kilku Naszych zawodników i w sytuacji sam na sam z Patrykiem oddał zbyt lekki strzał z którym bez problemu poradził sobie Nasz bramkarz. Dwie minuty później piłkę na 18 m Pojnar wykłada Abratowskiemu, który od razu uderza, lecz ten strzał jest niecelny. W 39 min z linii pola karnego uderza zawodnik z Jaślisk i piłka przelatuje nieznacznie nad bramką. W 41 min kolejny strzał zawodnika gospodarzy, tym razem celny, jednak ponownie lepszy okazuje się Jaszczur. W ostatniej minucie pierwszej połowy na strzał z dystansu decyduje się Pojnar, ale nie trafia w bramkę. Pierwsza połowa kończy się przy wyniku 3:0 dla „Iskry”.

Na drugą połowę zdecydowanie bardziej skoncentrowani i zmotywowani wychodzą gospodarze. 4 min po wznowieniu gry sam na sam z Patrykiem znajduje się napastnik „Jasiołki”, oddaje strzał, który na rzut rożny wybija Jaszczur. Minutę później z 20 m celnie uderza Orzechowski, ale bramkarz skutecznie interweniuje. W 56 min kolejny strzał z okolic pola karnego oddaje miejscowy zawodnik, jednak tym razem nie trafia w światło bramki. W 59 min z dystansu uderza zawodnik gospodarzy i z małymi problemami Patryk wybija futbolówkę na rzut rożny. W 63 min z rzutu wolnego celnie uderza Supel, jednak bramkarz bez problemu łapie piłkę. Dwie minuty później w pole karne wbiega zawodnik z Jaślisk, zostaje pociągnięty za koszulkę i sędzia wskazuje na „wapno” z którego pewnym strzałem gospodarze zdobywają bramkę. W 67 min z 18 m z rzutu wolnego nad bramką uderza miejscowy zawodnik. W 70 min piłkę przez całą szerokość boiska zagrywa Przybyłowski do Pojnara, który mija obrońcę, uderza na bramkę i bramkarz dobrze interweniuje. W 76 min z linii pola karnego uderza Patryk i trafia w poprzeczkę. W 81 min z ok 20 m uderza Supel, ale nie trafia w bramkę. W 86 min na strzał z dystansu decyduje się Orzechowski, jednak i ten strzał jest niecelny. Spotkanie kończy się w pełni zasłużoną wygraną „Iskry” 3:1.

JASIOŁKA JAŚLISKA - ISKRA ISKRZYNIA

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Iskra IskrzyniaPłomień Zmiennica
Iskra Iskrzynia 2:0 Płomień Zmiennica