free counters

Aktualności

"Iskra" wciąż gościnna dla przyjezdnych...

• autor: wazka1907, 2018-05-14 18:59

Kolejne spotkanie już za Nami, tym razem na stadionie w Iskrzyni podejmowaliśmy ekipę z Brzozowa. „Brzozovia” w tym sezonie spisuje się nadspodziewanie dobrze i w dalszym ciągu jest w grze o awans do ligi okręgowej. W rundzie jesiennej na stadionie rywali „Iskra” zremisowała 0:0.

Spotkanie od ataku rozpoczęła Nasza drużyna, w 3 min pierwszy strzał z rzutu wolnego oddaje Pojnar, ale nie trafia w bramkę. W 12 min dobre dośrodkowanie z prawej strony w pole karne zawodnika gości, zakończone strzałem obok bramki napastnika z Brzozowa. W 19 min z rzutu wolnego uderza Supel i bramkarz wybija futbolówkę na rzut rożny. W 24 min z rzutu wolnego uderza zawodnik gości i trafia w poprzeczkę. Dwie minuty później kolejny strzał z rzutu wolnego zawodnika Brzozovii, jednak tym razem piłka przelatuje nad bramką. W 31 min z rzutu wolnego ponownie uderza Łukasz Supel, ale nie trafia w bramkę. W 36 min piłkę z własnej połowy wybija obrońca przyjezdnych, ta odbija się na linii pola karnego, lobuje wychodzącego z bramki Michała, który źle oblicza tor lotu piłki i niestety napastnik gości z kilku metrów strzela do pustej bramki. W 39 min świetną okazję na zdobycie bramki ma Paweł Jarosz, który w polu karnym otrzymuje dobre podanie od Supla , znajduje się oko w oko z bramkarzem gości i niestety strzela nieznacznie obok bramki. W 42 min z dystansu nad bramką uderza Tomek Pelczar. W ostatniej minucie pierwszej połowy zawodnik z Brzozowa uderza z linii pola karnego i minimalnie piłka przelatuje nad poprzeczką. Pierwsza wyrównana połowa kończy się prowadzeniem gości 1:0.

Na drugą połowę zawodnicy z Iskrzyni wychodzą zmotywowani, już minutę po wznowieniu gry z dystansu ponownie uderza Pelczar i nieznacznie myli się. W 51 min z ok 20 m celnie uderza Szymek Ekiert, ale bramkarz skutecznie interweniuje. W 55 min z ok 25 m z rzutu wolnego uderza Orzechowski i trafia w poprzeczkę. W 57 min goście wychodzą z kontrą, w polu karnym jeden z zawodników Brzozovii zostaje sfaulowany i sędzia dyktuje rzut karny, który zostaje zamieniony na gola. W 61 min z ok 10 m uderza Jarosz, ale bramkarz spokojnie interweniuje. W 66 min z rzutu wolnego ponownie uderza Orzechowski i piłka po raz kolejny odbija się od poprzeczki. W 83 min z rzutu wolnego dośrodkowuje Supel w polu karnym głową uderza Tomek i bramkarz odbija futbolówkę na rzut rożny. Do końca spotkania żadna z drużyn nie stworzyła sobie żadnej sytuacji pod bramką rywala i sędzia zakończył spotkanie przy wyniku 2:0 dla gości.

Niestety kolejne spotkanie na własnym stadionie, którego nie potrafimy wygrać, choć sytuacji jak w każdym spotkaniu nie brakuje. Szkoda tej porażki jednak, już w najbliższą niedzielę kolejne spotkanie, tym razem w Jaśliskach, czyli na wyjeździe gdzie Nasz zespół w tym sezonie czuje się zdecydowanie lepiej niż w Iskrzyni.