Iskra Iskrzynia - Wisłok Krościenko Wyżne - 15:00

08-2018

Walka do końca i wyszarpany 1 punkt!

• autor: wazka1907, 2018-05-06 20:39

Na kolejne spotkanie zawodnicy z Iskrzyni udali się do Rogów na rywalizację z miejscową „Burzą”. Gospodarz niedzielnego spotkania zajmował w tabeli pozycję 5 czyli o jedną lokatę wyżej niż Nasz zespół. W rundzie jesiennej w Iskrzyni po emocjonującym spotkaniu padł wynik 3:2 dla „Iskry”.

Do spotkania przystępujemy osłabieni brakiem m.in. Darka Szopiaka, Rafała Prajsnara czy Huberta Lorensa. Pierwszy kwadrans gry to walka o piłkę w środkowej części boiska, gdzie to raz jedna raz druga drużyna przejmowała i traciła piłkę. Pierwszy strzał w meczu oddają gospodarze, dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem głową minimalnie nad bramką zamyka zawodnik „Burzy”. Nie mija minuta i kolejny strzał na bramkę Stepka, tym razem piłka uderzona z linii pola karnego przelatuje nad bramką. W 19 min z rzutu wolnego z ok 18 m uderza Gefert, ale ten strzał spokojnie broni bramkarz. Minutę później piłkę z autu w pole karne wrzuca miejscowy zawodnik, tam odbija się od Naszego obrońcy i bez zastanowienia zawodnik z Rogów wykorzystuje sytuację strzelając bramkę. Dobrze zawodnicy „Iskry” nie ochłonęli po stracie bramki, a mogło już być 2:0, piłkę za linię obrony otrzymuje napastnik gospodarzy i staje oko w oko z Michałem, jednak świetną interwencją popisuje się Nasz bramkarz  odbijając futbolówkę do boku. W 25 min z rzutu wolnego uderza Orzechowski i z problemami na rzutu rożny piłkę wybija bramkarz. Kolejny kwadrans spotkania to podobna gra do tej z pierwszych minut. Na kolejną składną akcję tym razem „Iskry” czekamy do 40 min, kiedy to Orzechowski dobrze podaje do wbiegającego w pole karne Supla, który od razu oddaje strzał i trafia w bramkarza, futbolówkę przejmuje jeszcze Łukasz Pojnar i uderza na bramkę jednak trafia w obrońcę ustawionego na linii bramkowej. W 44 min z rzutu wolnego dośrodkowuje zawodnik gospodarzy, a tam celnym strzałem popisuje się jego kolega, jednak skutecznie interweniuje Stepek. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem miejscowych 1:0.

Drugą połowę od ataków rozpoczynają miejscowi, w 51 min błąd popełnia Nasz obrońca,  zawodnik „Burzy” wbiega w pole karne i oddaje strzał, który w ostatniej chwili blokuje Abratowski, jednak podczas interwencji dotyka piłki ręką i sędzia wskazuje na „wapno”, z którego pewnym strzałem zawodnik z Rogów wyprowadza swój zespół na dwubramkowe prowadzenie. W 55 min z dystansu uderza Patryk, lecz nie trafia w bramkę. Dwie minuty później z rzutu wolnego z ok 18 m uderza miejscowy zawodnik i nieznacznie piłka przelatuje obok okienka bramki. W 59 min piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego głową uderza zawodnik gospodarzy i minimalnie futbolówka przelatuje nad poprzeczką. W 71 min Orzechowski podaje do Michała Rogoza, który wbiega w pole karne i uderza celnie, lecz bramkarz spokojnie łapie futbolówkę. W 80 min na strzał z ok 20 m decyduje się zawodnik z Rogów i trafia w słupek. Dwie minuty później świetnym podaniem popisuje się Jacek Gefert, który zagrywa do wchodzącego w pole karne Supla, ten znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i nie daje mu szans na skuteczną interwencję, 1:2. Nie mija 5 min i mamy już remis, piłkę z boku pola karnego przejmuje Jarosz, zagrywa do Michała Rogoza,  który uderza głową i zdobywa drugą bramkę dla „Iskry”. Do końca spotkania obie ekipy próbowały jeszcze stworzyć sytuacje pod bramką, jednak ostatecznie sędzia zakończył spotkanie przy wyniku 2:2.

Wielkie brawa dla Naszych zawodników za walkę do samego końca, mimo tego, że całe spotkanie Nasz zespół rozegrał bez jakiejkolwiek zmiany, zdołał z wyniku 0:2 wrócić do gry.

BURZA ROGI - ISKRA ISKRZYNIA

Iskra IskrzyniaWisłok Krościenko Wyżne
Iskra Iskrzynia   Wisłok Krościenko Wyżne
2018-08-19, 15:00:00

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Iskra Iskrzynia - Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Lubatówka - Beskid Posada Górna