Iskra Iskrzynia - Karpaty Klimkówka - 15:00

Lider zatrzymany!

• autor: wazka1907, 2018-05-05 16:39

W święto 3 maja została rozegrana kolejna seria spotkań w Naszej klasie rozgrywkowej. „Iskra” na własnym obiekcie podejmowała lidera rozgrywek, ekipę LKS Lubatówka. Nasz czwartkowy rywal w rundzie wiosennej wygrał wszystkie 4 spotkania także zapowiadał się bardzo trudny mecz dla Naszych zawodników.

Spotkanie rozpoczynamy od razu o dużego błędu w obronie, po którym goście mają rzut wolny z ok linii pola karnego, jednak piłka uderzona przez zawodnika z Lubatówki odbiła się od muru. Nie mija minuta i kolejny strzał oddaje zawodnik przyjezdnych, lecz nie trafia w bramkę z ok 20 m. W 5 min niecelnym strzałem z dystansu odpowiada Rafał. Dwie minuty później indywidualną akcja na prawym skrzydle popisuje się Orzechowski, który mija dwóch obrońców, wpada w pole karne, uderza celnie i dobrą interwencją popisuje się bramkarz gości. W 15 min z piłką mija się Darek i napastnik z Lubatówki wychodzi sam na sam z Michałem i świetną interwencją popisuje się Stepek. Minutę później z ok 25 m uderza minimalnie nad bramką zawodnik gości. W 18 min Prajsnar zagrywa na lewe skrzydło do Pojnara, ten decyduje się na strzał i spokojnie interweniuje bramkarz z Lubatówki. W 21 min na strzał z dystansu decyduje się Michał Rogoz, ale nie trafia w bramkę. W 25 min Łukasz Pojnar podaje do Supla, który uderza celnie z linii pola karnego, jednak po raz kolejny bramkarz okazuje się lepszy. Kolejny kwadrans gry to walka w środku pola bez żadnych klarownych sytuacji zarówno jednej jak i drugiej ekipy. W 40 min świetnym wyjściem z bramki popisuje się Michał, który ratuje Nasz zespół przed utratą bramki. W 44 min celny strzał z ok 16 m oddaje zawodnik gości i Michał odbija futbolówkę na rzut rożny. W ostatniej akcji pierwszej połowy piłkę na lewym skrzydle otrzymuje Pojnar, wbiega w pole karne i oddaje celny strzał, który bez problemów broni bramkarz gości. Pierwsza dość ciekawa połowa kończy się bezbramkowym remisem.

Drugą połowę lepiej zaczyna Nasz zespół, 5 min od wznowienia gry nieznacznie niecelny strzał oddaje Paweł Jarosz. Minutę później z dystansu groźnie uderza Supel, lecz on też nie trafia w bramkę. W 54 min z ok 25 m piłkę uderza Orzechowski ta odbija się jeszcze od nogi obrońcy i w ostatniej chwili bramkarz przenosi futbolówkę nad poprzeczką. W 58 min kolejny strzał oddaje Patryk, tym razem z linii pola karnego i bramkarz zostaje zmuszony do wybicia piłki na rzut rożny. W 62 min piłkę w pole karne dośrodkowuje zawodnik z Lubatówki, tam przyjmuje ją kolega z drużyny i ze spokojem pakuje piłkę do Naszej bramki. W 65 min Pojnar podaje do Jarosza, ten przyjmuje piłkę na klatkę odwraca się, uderza na bramkę i dobrą interwencją popisuje się bramkarz gości. Dwie minuty później niecelnym strzałem z ok 12 m odpowiadają przyjezdni. W 73 min z rzutu wolnego celnie uderza zawodnik z Lubatówki i skutecznie interweniuje Stepek. W 77 min z rzutu wolnego dośrodkowuje Supel, a w polu karnym nad bramką głową uderza Paweł. W 81 min z rzutu wolnego z boku pola karnego dośrodkowuje Orzechowski i świetnie w polu karnym do piłki wyskakuje Jarosz, który głową kieruje futbolówkę do bramki gości. W 83 min Rogoz otrzymuje podanie przed polem karnym i od razu celnie uderza na bramkę, jednak kolejną skuteczną interwencją popisuje się bramkarz gości. Do końca spotkania wynik nie uległ zamianie i obie ekipy sprawiedliwie zdobyły po 1 punkcie.

ISKRA ISKRZYNIA - LKS LUBATÓWKA

LIKN DO ZDJĘĆ: