KS Iskra Iskrzynia - strona oficjalna

Strona klubowa

Język

English   French   German   Italian

Dutch   Spanish   Portuguese   Japanese

Greek   Arabic   Russian   Turkish

Logowanie

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

LKS Izdebki - Iskra Iskrzynia - 17:00

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Najnowsza galeria

"Jawornik" Czarna -"Iskra" Iskrzynia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 464
ogółem: 1 452 654

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

free counters

 

Aktualności

Przygotowania do wiosny ligowych rywali

  • autor: wazka1907, 2018-02-27 09:20

Za Nami już kilka tygodni przygotowań do rundy wiosennej, której początek zaplanowany jest na 8 kwietnia. Drużyny rywalizujące z „Iskrą” w lidze rozegrały już po kilka meczów sparingowych, wyniki poszczególnych spotkań poniżej: 

Cisy Jabłonica Polska:

- OKS Markiewicza Krosno 5-6

- Aramix Niebylec 1-3

LKS Lubatówka:

- LKS Moderówka 2-2

- Huragan Jasionka 3-1

- Przełęcz Dukla 5-8

- Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-9

- Nafta Chorkówka 7-2

- Iskra Iskrzynia 2-3

- Beskid Posada Górna 0-5

Wisłok Sieniawa:

- Huragan Jasionka 2-1

- LKS Górki 2-3

- Partyzant Targowiska 2-5

- Beskid Posada Górna 5-5

- Zorza Łęki Dukielskie 1-5

- Florian Rymanów Zdrój 6-2

- Iwonka Iwonicz 3-1

- LKS Czeluśnica 4-4

- Sanbud Długie 0-0

Burza Rogi:

- Zamczysko Odrzynkoń 0-4

- Iwonka Iwonicz 2-4

- Beskid Posada Górna 2-5

- Dwór Kombornia 4-4

- LKS Lubatowa 1-4

- OKS Markiewicza 2-6

Brzozovia Brzozów:

- Aramix Niebylec 0-5

- Orzeł Bażanówka 6-0

- Szarotka Uherce 2-2

- Górnik Grabownica 2-1

- Gabry Łukowe 7-2

- Dynovia Dynów 0-7

LKS Wesoła:

- Staroniwa Rzeszów 5-1

- Iskra Iskrzynia 4-1

- Orzeł Harta 6-1

- Aramix Niebylec 1-8

- Błękitni Jasienica Rosielna 0-0

- LKS Golcowa 4-2

Karpaty Klimkówka:

- Zorza Łęki Dukielskie 2-1

- Iwonka Iwonicz 0-2

Florian Rymanów Zdrój 10 - 2

- Orzeł Pustyny 1-1

- Iskra Wróblik Szlachecki 4-1

Płomień Zmiennica:

- Orzeł Pustyny 8-0

- Victoria Pakoszówka 2-3

- LKS Górki 2-3

- Sokół Trześniów 4-2

Jasiołka Jaśliska:

- Przełęcz Dukla 3-9

- LKS Lubatowa 1-2

- KS Szczepańcowa 4-0

- Partyzant Targowiska 0-2

Haczovia Haczów:

- Sokół Trześniów 1-1

- Zorza Łęki Dukielskie 5-2

- Orzeł Pustyny 8-3 (Na orliku)

- Victoria Niebocko 1-4

- Polonia Kopytowa 3-5

- LKS Głowienka 6-3

- Orzeł Pustyny 9-0

Victoria Kobylany:

- Zamczysko Mrukowa 1-1

- Czardasz Osiek Jasielski 0-3

- Guzikówka Krosno 4-1

- Nafta Jedlicze jun. 3-1

- Tempo Nienaszów 1-3

- Nafta Chorkówka 7-4

Wisłok Krościenko Wyżne:

- Ostoja Kołaczyce 2-6

- LKS Moderówka 2-2

- Polonia Kopytowa 6-8

- Dwór Kombornia 13-9 (Na orliku)

- Orzeł Milcza 3-2

- Orzeł Bażanówka 4-6

Kolejne wyniki rozegranych spotkań będą dodawane tutaj.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [290]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS IzdebkiIskra Iskrzynia
LKS Izdebki   Iskra Iskrzynia
2018-09-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Iskra IskrzyniaLKS Lubatówka
Iskra Iskrzynia 3:2 LKS Lubatówka
2018-09-16, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Beskid Posada Górna - Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Lubatówka - Cisy Jabłonica Polska
Haczovia Haczów - LKS Wesoła
Burza Rogi - Płomień Zmiennica
Brzozovia Brzozów - Karpaty Klimkówka
LKS Izdebki - Iskra Iskrzynia
Dwór Kombornia - Grabowianka Grabówka

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Dwór Kombornia 3:4 Beskid Posada Górna
Grabowianka Grabówka 3:0 LKS Izdebki
Iskra Iskrzynia 3:2 LKS Lubatówka
Cisy Jabłonica Polska 4:0 Brzozovia Brzozów
Karpaty Klimkówka 2:0 Burza Rogi
Płomień Zmiennica 2:0 Haczovia Haczów
LKS Wesoła 2:3 Wisłok Krościenko Wyżne

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

SPONSORZY

 

 

 

 

SPONSOR TECHNICZNY: