LKS Izdebki - Iskra Iskrzynia - 17:00

09-2018

Błędy, błędy i jeszcze raz błędy!

• autor: wazka1907, 2017-10-03 14:54

W 9 kolejce zawodnicy „Iskry” udali się do Klimkówki na spotkanie z miejscowymi „Karpatami”. Ekipa gospodarzy przed tą rywalizacją zajmowała 10 lokatę w tabeli. Do tej pory z tym rywalem nie rozegraliśmy żadnego spotkania o ligowe punkty.

Początku spotkania Nasz zespół nie może zaliczyć do udanych, już w 5 min piłkę dośrodkowaną z narożnika boiska w polu karnym totalnie niepilnowany zawodnik gospodarzy pakuje głową do bramki. W 14 min świetną okazję na zdobycie bramki wyrównującej ma Rafał, jednak zamiast przyjąć spokojnie piłkę uderza bez zastanowienia wysoko nad bramką. W 24 min na strzał z ok 20 m decyduje się Kamil, nie jest to mocny strzał, jednak miejscowy bramkarz popełnia błąd i piłka wpada do bramki rywala. Dwie minuty później z rzutu wolnego nieznacznie nad bramką uderza Gefert. W 27 min Szymek Ekiert podaje do Kamila, który wbiega w pole karne i uderza niestety obok bramki. W 34 min z dystansu uderza Jacek, ale ponownie piłka przelatuje nad bramką. W 36 min z ok 18 m z rzutu wolnego pięknie uderza Rafał i zdobywa bramkę na 2:1 dla „Iskry”. W 40 min dośrodkowanie z rożnego strzałem głową zamyka zawodnik z Klimkówki i Radek skutecznie odbija futbolówkę na rożny. Dwie minuty później bardzo mocny strzał z ok 30 m oddaje miejscowy zawodnik i piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem „Iskry” 2:1.

Druga część spotkania lepiej rozpoczyna Nasz zespół. 5 min po wznowieniu gry z rzutu wolnego z ok 20 m uderza Gefert i zdobywa piękną bramkę na 3:1. Jednak z dwubramkowego prowadzenia cieszymy się zaledwie 2 min, kiedy to z rzutu rożnego dośrodkowuje zawodnik gospodarzy, a w polu karnym po raz kolejny niepilnowany zawodnik „Karpat” bez problemu zdobywa bramkę głową. W 54 min z rzutu wolnego ponownie uderza Jacek, jednak tym razem strzał jest niecelny. Minutę później piłkę przed polem karnym przejmuje Łukasz Pojnar i decyduje się na strzał, jednak nie trafia w bramkę. W 60 min mocnym strzałem z linii pola karnego odpowiadają gospodarze, jednak Radek dobrze odbił to uderzenie do boku. Kolejne kilkanaście minut spotkania to walka w środkowej części boiska. Następna akcja to minuta 79 kiedy to nieporozumienie Radka z Szymkiem wykorzystuje junior „Karpat”, który przejmuje piłkę i pakuje ją do pustej bramki. Nie mija 3 minuty, z rzutu wolnego z boku pola karnego uderza zawodnik gospodarzy, piłkę Radkowi zasłaniają zawodnicy z Klimkówki, którzy ewidentnie znajdowali się na pozycji spalonej i ta niestety wpada do bramki obok Szmyda, 4:3 dla gospodarzy. W 85 min piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego głową w polu karnym uderza niecelnie Darek. W 87 min z rzutu wolnego niecelnie uderza Prajsnar. Do końca spotkania nie wydarzyło się nic ciekawego i to gospodarze cieszyli się z 3 punktów, choć to „Iskra” prowadziła w tym spotkaniu 3:1! Jednak błędy jakie popełnia Nasz zespół w ostatnim czasie nie pozwalają nawet utrzymać takiego prowadzenia.

"Karpaty" Klimkówka - "Iskra" Iskrzynia

LKS IzdebkiIskra Iskrzynia