LKS Izdebki - Iskra Iskrzynia - 17:00

"Iskra" walczyła, ale przegrała

• autor: wazka1907, 2017-09-25 09:25

W 8 kolejce podejmowaliśmy na własnym stadionie drużynę „Jasiołki” Jaśliska. Ekipa gości początek sezonu nie może zaliczyć do udanych, zaledwie 6 punktów w 7 kolejkach i odległa pozycja w ligowej tabeli.

W spotkanie lepiej weszli zawodnicy z Iskrzyni, już w 3 min na strzał decyduje się Łukasz Pojnar i nieznacznie myli się. W 10 min bardzo mocny strzał z dystansu oddaje Abratowski i bramkarz szczęśliwie piłkę odbija na słupek. W 14 min piłka zagrana obok źle ustawionej Naszej obrony do napastnika gości, który wychodzi sam na sam z Radkiem i zdobywa bramkę dla „Jasiołki”. W 17 min strzałem z 20 m odpowiada Kamil, ale bramkarz dobrze odbija futbolówkę do boku. Minutę później z wolnego uderza Rafał i ponownie bramkarz okazuje się lepszy. W 20 min z rzutu wolnego uderza Supel i piłka przelatuje minimalnie obok okienka bramki. W 22 min niecelny strzał z dystansu oddaje zawodnik przyjezdnych. W 28 min z wolnego dośrodkowuje Prajsnar, a w polu karnym głową celnie uderza Darek, ale bramkarz po raz kolejny popisuje się skuteczną interwencją. W 35 min Pelczar odgrywa piłkę przed pole karne do Maćka, który uderza z pierwszej piłki i niestety nie trafia w bramkę. Do końca pierwszej połowy gra toczyła się w środkowej części boiska i na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 1:0 dla gości.

Pierwsza akcja po przerwie to strzał z rzutu wolnego zawodnika z Jaślisk, który skutecznie złapał Szmyd. W 49 min z rzutu wolnego uderza Pojnar i bramkarz z problemami piłkę wybija na rzut rożny. Minutę później z dystansu uderza Abratowski i bramkarz broni ten strzał. W 52 min Pojnar podaje do Rafała, który uderza na bramkę, piłkę przed siebie odbija bramkarz, do niej dopada Darek i również przegrywa pojedynek z bramkarzem „Jasiołki”. Dwie minuty później świetne podanie Pelczara do niepilnowanego w polu karnym Rafała, który staje oko w oko z bramkarzem i niestety w idealnej sytuacji nie zdobywa bramki. W 58 min dośrodkowanie z rzutu wolnego w Nasze pole karne, gdzie głową uderza napastnik gości jednak bez problemu Radek łapie futbolówkę. W 62 min Łukasz Pojnar schodzi do środka boiska i uderza obok bramki. W 66 min z linii pola karnego uderza niecelnie Kamil. Minutę później ponownie Pelczar uderza, tym razem celnie z rzutu wolnego, ale po raz kolejny bramkarz popisuje się skuteczną interwencją. W 70 min celnym strzałem odpowiadają goście, ale Radek bez problemu radzi sobie z tym uderzeniem. W 74 min z linii pola karnego niecelnie uderza Rafał. W 80 min Gefert podaje idealnie do Szopiaka, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza nad bramką. Dwie minuty później z rzutu wolnego nad bramką uderza Prajsnar. W 85 min Szymek podaje Pojnara, który wbiega w pole karne i uderza w poprzeczkę. W 90 min z kontrą wychodzą gości, ale strzał zawodnika z Jaślisk jest niecelny. Spotkanie kończy się wygraną „Jasiołki” 1:0.

Niestety przegrywamy mecz, w którym byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą, ale brak skuteczności zadecydował o tym, że to rywale mogli cieszyć się z 3 punktów zdobytych na Naszym stadionie. Jedyny pozytyw tego spotkania to powrót do składu "Iskry"po 11-miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją Maćka Przybyłowskiego.

"Iskra" Iskrzynia - "Jasiołka" Jaśliska

autor: Witcher8 2017-09-25 10:35:04

Profil Witcher8 w Futbolowo Zmieńcie w statystykach strzałów nazwę drużyny. Graliście z Jaśliskami, a nie Brzozowem. Pozdrawiam

autor: wazka1907 2017-09-25 19:38:34