33 urodziny obchodzi Paweł Przybyłowski

25 urodziny obchodzi Hubert Lorens

W Brzozowie bez bramek

• autor: wazka1907, 2017-09-18 20:18

W 7 kolejce tego sezonu zawodnicy z Iskrzyni udali się na wyjazd do Brzozowa na spotkanie z miejscową „Brzozovią”. Nasz niedzielny rywal to beniaminek obecnych rozgrywek, po pierwszych 6 meczach ekipa gospodarzy zajmowała 7 lokatę w tabeli.

Pierwsze 15 min spotkania to walka w środku pola, podczas pierwszego kwadransa jedyny strzał oddał Darek Szopiak, ale nie trafił w bramkę.Pierwszą groźną sytuację mamy w 16 min kiedy to z prawej strony w pole karne dośrodkowuje Lorens, a tam głową obok bramki uderza Łukasz Pojnar. Dwie minuty później na strzał z dystansu decyduje się Rafał, ale nie trafia w bramkę. W 20 min pierwszy strzał oddają gospodarze, ale to uderzenie jest bardzo niecelne. Minutę później z rzutu wolnego celnie uderza miejscowy zawodnik i dobrze broni Radek. W 25 min idealna sytuacja dla gospodarzy na zdobycie bramki, jednak w sytuacji sam na sam ze Szmydem, miejscowy napastnik przegrywa tą rywalizację. W 28 min Frydrych z lewej strony podaje do Huberta, który wbiega w pole karne i uderza obok bramki. Minutę później niecelnym strzałem głową odpowiadają gospodarze. W 33 min piłkę wykopuje Radek, przyjmuje ją Rafał i uderza celnie, jednak bramkarz skutecznie interweniuje. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem.

Drugą połowę od ataków rozpoczyna Nasz zespół. 5 min po wznowieniu gry z rzutu wolnego nad bramką uderza Prajsnar. W 53 min z dystansu uderza niecelnie Darek. W 60 min Supel podaje do niepilnowanego Rafała, który decyduje się na strzał z linii pola karnego i bramkarz broni to uderzenie. W 64 min Łukasz Supel podaje do Frydrycha, który mija obrońcę gospodarzy, uderza i bramkarz odbija przed siebie futbolówkę. W 70 min dwójkowa akcja Lorensa z Szopiakiem zakończona strzałem Huberta w boczną siatkę. W 77 min miejscowi wychodzą z kontrą, sam na sam z Radkiem staje napastnik gości i po raz kolejny świetną interwencją popisuje się Szmyd. Minutę później celnie z dystansu uderza Łukasz Supel, ale bramkarz spokojnie łapie futbolówkę. W 80 min z boiska za chamski faul wylatuje zawodnik gospodarzy. W 83 min z prawej strony dośrodkowuje Lorens i z ok 10 m obok bramki uderza Prajsnar. W 85 min kolejna kontra gospodarzy i ponownie w sytuacji sam na sam Radek pewnie broni. W 88 min z rzutu wolnego celnie uderza zawodnik „Brzozovii” i ponownie lepszy okazuje się Szmyd. W 90 min na strzał z ok 25 m decyduje się Maciek Abratowski, jednak to uderzenie broni bramkarz gospodarzy. Spotkanie kończy się podziałem punktów.

"Brzozovia" Brzozów - "Iskra" Iskrzynia

Płomień ZmiennicaIskra Iskrzynia