free counters

Aktualności

Lider pokonany!

• autor: wazka1907, 2017-09-12 09:39

W 6 kolejce na własnym stadionie podejmowaliśmy rewelację obecnego sezonu, ekipę z Rogów. Drużyna „Burzy” wygrała do tej pory wszystkie spotkania i zajmowała pierwszą lokatę w tabeli.

Od pierwszego gwizdka sędziego zawodnicy „Iskry” ruszyli do ataku i na gola nie trzeba było długo czekać, bo już w 2 min w pole karne wbiega Supel uderza mocno na bramkę, piłkę przed siebie odbija bramkarz, a tam przejmuje ją Rafał i zdobywa gola. W 5 min z piłką do środka boiska schodzi Pojnar i uderza celnie na bramkę, ale bramkarz spokojnie łapie futbolówkę. W 9 min indywidualną akcją popisuje się młody napastnik gości, który mija trzech naszych zawodników, wpada w pole karne i zostaje sfaulowany. Do piłki na 11 metrze podchodzi sam poszkodowany i pewnie strzelając, zdobywa bramkę wyrównującą.  W 14 min z rzutu wolnego uderza Gefert i piłka odbija się od poprzeczki. W 20 min w pole karne gości wbiega Łukasz Supel i zostaje sfaulowany przez obrońcę, drugi rzut karny w tym spotkaniu, tym razem dla Naszej ekipy, wykonuje go Supel i zdobywa bramkę na 2:1. W 27 min na strzał z 20 m decyduje się Prajsnar i z problemami nad poprzeczką przenosi piłkę bramkarz gości. W 30 min niecelnym strzałem z dystansu odpowiadają przyjezdni. W 35 min z rzutu wolnego uderza zawodnik „Burzy” i dobrze futbolówkę łapie Radek. Tuż przed końcem pierwszej połowy z boiska za drugą żółtą kartkę wylatuje kapitan „Burzy”. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem „Iskry” 2:1.

Drugą połowę od dobrej sytuacji rozpoczyna Nasz zespół, Rafał z lewej strony dośrodkowuje w pole karne, tam piłkę przyjmuje Łukasz Pojnar i uderza celnie, lecz bramkarz spokojnie broni ten strzał. W 52 min Pojnar podaje do niepilnowanego Prajsnara, który z pierwszej piłki uderza nad bramką. W 60 min piłkę z rzutu wolnego z ok 16 m uderza zawodnik gości i zdobywa bramkę na 2:2. 5 min później strzałem z dystansu odpowiada Prajsnar, ale nie trafia w bramkę. W 68 min piłkę wzdłuż bramki podaje Darek Szopiak, a z 7 m uderza Rafał, jednak prosto w bramkarza, który ten strzał odbija przed siebie, do piłki dopada jeszcze Kamil i niestety uderza obok bramki. W 71 min Supel podaje do Rafała, który uderza obok bramki. W 76 min świetnym podaniem na wolne pole popisuje się Abratowski, który idealnie zagrywa do Chrobaka, ten wbiega w pole karne i uderza na bramkę, ale bez problemów łapie futbolówkę bramkarz. Minutę później piłkę traci jeden z obrońców „Iskry” i w dobrej sytuacji znajduje się zawodnik gości, ale uderza nad bramką. W 78 min na indywidualną akcję decyduje się Pelczar i jego strzał jest minimalnie niecelny. Minutę później kolejny strzał oddaje Rafał i bramkarz z problemami wybija futbolówkę na rożny. W 81 min na strzał ponownie decyduje się Prajsnar, tym razem z ok 25 m uderza w samo okienko bramki rywali i zdobywa pięknego gola wyprowadzając „Iskrę” na prowadzenie. W doliczonym czasie gry przed szansą zdobycia kolejnej bramki staje Kamil, ale niestety nie trafia w bramkę. Po tej akcji sędzia kończy to spotkanie, „Iskra” pokonuje kolejnego rywala, który do tej pory nie zaznał porażki w tym sezonie.