Prajsnar show!

• autor: wazka1907, 2017-09-03 18:41

W deszczowe niedzielne popołudnie zawodnicy „Iskry” udali się na stadion do Lubatówki na rywalizację z miejscowym LKS-em. Gospodarze dzisiejszego spotkania sezon rozpoczęli świetnie, w 4 spotkaniach zdobyli komplet punktów, więc zapowiadał się bardzo ciężki mecz.

Spotkanie od niecelnego strzału w 2 min rozpoczęli gospodarze. W 7 min celnym strzałem z rzutu wolnego odpowiada Prajsnar, ale bramkarz łapie to uderzenie. W 15 min pięknym podaniem między obrońcami popisuje się Pojnar, który zagrywa do Rafała, a ten ze spokojem uderza nad wychodzącym z bramki bramkarzem i zdobywa pierwszą bramkę. W 20 min z dystansu uderza Łukasz Pojnar i bramkarz wybija na rzut rożny. Z rożnego dośrodkowuje Supel, piłkę przejmuje Rafał i uderza minimalnie obok bramki. W 24 min zawodnik gospodarzy wbiega w pole karne i uderza nieznacznie nad bramką. W 31 min Szymek Kwolek popisuje się świetnym podaniem do Rafała, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i pakuje futbolówkę między jego nogami na 2:0. Dwie minuty później z dystansu uderza Supel, ale dobrą interwencją popisuje się bramkarz. W 40 min dobra okazja dla miejscowych, z 10 m uderza jeden z zawodników z Lubatówki i dobrze broni Radek. W 43 min Darek wbiega w pole karne gospodarzy, uderza i bramkarz przenosi futbolówkę nad poprzeczką. Na przerwę schodzimy prowadząc 2:0

Druga połowa zaczyna się idealnie dla Naszego zespołu, dwie minuty po wznowieniu gry z rzutu wolnego uderza Supel, piłkę przed siebie odbija bramkarz, a tam głową od razu uderza Darek i zdobywa trzecią bramkę. W 50 min akcja gospodarzy, piłka zagrana w pole karne, Radek wybija przed „szesnastkę”, a tam na strzał od razu decyduje się zawodnik gospodarzy i zdobywa ładną bramkę. W 54 min piłkę z własnej połowy za linię obrony zagrywa Kamil, przyjmuje ją Rafał i w sytuacji sam na sam po raz kolejny nie daje szans na skuteczną interwencję bramkarzowi. Minutę później groźnym lecz nieznacznie niecelnym strzałem popisuje się zawodnik z Lubatówki. Nie mija kolejna minuta, a kolejny strzał oddaje miejscowy zawodnik i Szmyd z problemami wybija na rożny. W 58 min Rafał podaje do niepilnowanego Pelczara, który z linii pola karnego zdobywa kolejną bramkę dla „Iskry”. Dwie minuty później na strzał z dystansu decyduje się Łukasz Pojnar i skuteczną interwencją popisuje się bramkarz. W 61 min strzałem w poprzeczkę odpowiadają gospodarze. W 65 min z rzutu wolnego nad bramką uderza miejscowy zawodnik. W 69 min piłka dośrodkowana z lewej strony w pole karne i niefortunną interwencją popisuje się Szymek Kwolek, który wbija piłkę do własnej bramki. Nie mija 30 sekund, a gospodarze przejmują piłkę przed Naszym polem karnym i zdobywają trzecią bramkę. W 71 min gospodarze chcą iść za ciosem i oddają kolejny strzał, lecz tym razem jest on minimalnie niecelny. W 80 min z rzutu rożnego dośrodkowuje Rafał, a w polu karnym idealnie wyskakuje do piłki Pojnar i uderza prosto w okienko bramki. Minutę później składna akcja miejscowych, piłkę na 11 m wykłada jeden z zawodników Lubatówki, a tam od razu uderza jego kolega i genialną interwencją popisuje się Radek. W 87 min z rzutu wolnego uderza Kamil i bramkarz łapie. Minutę później z rzutu wolnego uderza zawodnik gospodarzy i Szmyd dobrze piąstkuje. W 90 min mocny strzał oddaje miejscowy zawodnik, ale piłka trafia w boczną siatkę. W 91 min na indywidualną akcję decyduje się Frydrych, wbiega w pole karne i uderza minimalnie obok bramki. W ostatniej akcji spotkania wychodzimy z kontrą, na prawej stronie piłkę przyjmuje Rafał i dośrodkowuje wzdłuż bramki dokładnie do Kamila, który strzela kolejną bramkę dla „Iskry”. Po tym golu sędzia kończy to emocjonujące spotkanie, w który padło aż 10 bramek.

Gratulacje za mecz dla całej drużyny, ale przede wszystkim dla Maćka Abratowskiego, który debiutował w barwach "Iskry" i wprowadził się na prawdę dobrze do składu Naszej ekipy.

LKS Lubatówka - "Iskra" Iskrzynia

Iskra IskrzyniaWisłok Krościenko Wyżne
Iskra Iskrzynia   Wisłok Krościenko Wyżne
2018-08-12, 15:00:00

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Iskra Iskrzynia - Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Lubatówka - Beskid Posada Górna