Niemoc strzelecka z Haczowem trwa

• autor: wazka1907, 2017-08-29 09:08

W ostatnią niedzielę została rozegrana 4 seria spotkań, w której „Iskra” na własnym stadionie podejmowała w derbowym pojedynku „Haczovię” Haczów. Przed tym spotkaniem rywale plasowali się wyżej w tabeli niż Nasz zespół.

Początek meczu to wyrównana walka drużyn w środkowej części boiska. Pierwszą akcję podbramkową mamy po 15 min od pierwszego gwizdka sędziego, kiedy to Pojnar podaje do Lorensa, który wbiega w pole karne, uderza lewą nogą i z problemami interweniuje bramkarz. W 24 min niecelnym strzałem z rzutu wolnego odpowiadają goście. W 30 min na strzał z dystansu decyduje się Łukasz Pojnar i dobrą interwencją popisuje się bramkarz z Haczowa. W 34 min z rzutu wolnego dośrodkowuje Supel, a w polu karnym głową uderza obok bramki Michał Rogoz. Minutę później na strzał z ok 22 m decyduje się Supel, ale bez problemu futbolówkę łapie bramkarz. W 38 min zamieszanie w polu karnym przyjezdnych wykorzystuje Supel, który przejmuje piłkę i uderza na bramkę z ok 8 m, jednak po drodze jeszcze piłka trafia w zawodnika „Haczovii” i wychodzi na rzut rożny. Minutę później z linii pola karnego uderza Rafał, ale nie trafia w bramkę. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem.

Na drugą połowę bardziej zmotywowani wydaje się wyszli zawodnicy z Haczowa. Dwie minuty po wznowieniu gry, z rzutu wolnego uderza zawodnik gości i nieznacznie myli się. Minutę później z dystansu uderza ponownie zawodnik „Haczovii” i Radek skutecznie interweniuje. W 49 min kolejne uderzenie zawodnika przyjezdnych, tym razem z linii pola karnego, ale nie trafia w bramkę. W 62 min z rzutu wolnego celnie uderza Jacek, ale bramkarz spokojnie łapie futbolówkę. W 65 min drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje zawodnik gości i przez 25 min gramy z przewagą jednego zawodnika. W 68 min goście oddają strzał nad bramką Szmyda. W 73 min najlepsza sytuacja dla „Iskry”, z rzutu wolnego dośrodkowuje Supel, a w polu karnym nogę dostawia Darek Szopiak i piłka minimalnie przelatuje obok słupka. Dwie minuty później piłkę z autu w pole karne wrzuca zawodnik gości, tam znajduje się niepilnowany gracz „Haczovii i w dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę. W 86 min piłkę przed polem karnym otrzymuje Prajsnar, mija obrońcę i uderza, jednak futbolówkę łapie bramkarz. W 89 min z rzutu wolnego niecelnie uderza zawodnik gości. Spotkanie kończy się podziałem punktów.

Było to trzecie spotkanie tych drużyn w Iskrzyni i po raz trzeci Nasz zespół nie był w stanie strzelić bramki „Haczovii”.

"Iskra" Iskrzynia - "Haczovia" Haczów

LINK DO ZDJĘĆ: (zdjęcia pochodzą z fanpage Haczovii Haczów)

LKS WesołaIskra Iskrzynia
LKS Wesoła   Iskra Iskrzynia