05-2017

Sieniawa wreszcie pokonana!

• autor: wazka1907, 2016-11-01 13:58

Na kolejne spotkanie zawodnicy „Iskry” udali się do Sieniawy, na rywalizację z „Wisłokiem”. Nasz rywal jak do tej pory ma bardzo nieudany sezon i okupuje ostatnie miejsca w tabeli. Z tą drużyną rywalizowaliśmy jak na razie dwukrotnie, w obu spotkaniach Naszej drużynie grało się z Nimi ciężko, w Sieniawie przegraliśmy 3:5, a na własnym stadionie zremisowaliśmy 2:2.

Początek spotkania to groźne ataki miejscowej drużyny, która za wszelką cenę dążyła do zdobycia bramki. Pierwsza bardzo groźna sytuacja ma miejsce w 4 min kiedy to zawodnik „Wisłoka” dośrodkowuje idealnie piłkę w pole karne, a tam głową z ok 7 m uderza jego kolega, jednak świetnie broni ten strzał Michał. Minutę później niecelnym strzałem z linii pola karnego odpowiada Prajsnar. Nie mija kolejna minuta, piłkę próbuje piąstkować Stepek, jednak nie trafia w nią, za to uderza futbolówkę napastnik gospodarzy i trafia w słupek. W 8 min szybko rozegrany rzut wolny przez miejscowych, piłkę otrzymuje za linię obrony napastnik z Sieniawy i pewnym strzałem zdobywa pierwszą bramkę w spotkaniu. W 10 min z rzutu wolnego uderza Rafał i spokojnie broni bramkarz. W 20 min indywidualna akcja Łukasza Pojnara, który schodzi do środka pola karnego oddaje strzał, który w ostatniej chwili blokuje obrońca i mamy tylko rzut rożny. W 25 min z rzutu wolnego w poprzeczkę uderza miejscowy zawodnik. W 30 min z rzutu wolnego celnie uderza Supel, jednak bez problemu piłkę łapie bramkarz. Minutę później z ok 16 m strzela Rafał i bramkarz piłkę wybija na rzut rożny. Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic ciekawego pod jedną jak i drugą bramką i piłkarze na przerwę schodzą z wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

Druga połowa idealnie rozpoczyna się dla Naszego zespołu, w pierwszej akcji po wznowieniu gry, Kamil Pelczar podaje idealnie do Rafała, który bez zastanowienia lobuje wychodzącego bramkarza i zdobywa wyrównującą bramkę. Minutę później z ok 12 m niecelnie uderza zawodnik „Wisłoka”. W 49 min Supel podaje do Rafała, ten uderza i bramkarz wybija na rzut rożny. W 50 min piłkę z ok 20 m uderza miejscowy zawodnik, futbolówka po drodze odbija się od jednego z zawodników i wpada do Naszej bramki obok zmylonego Stepka. W 60 min piłkę na lewe skrzydło zagrywa Szymek Kwolek, a tam bez zastanowienia piłkę z woleja uderza Rafał i zdobywa piękną bramkę. Nie mijają 2 min do piłki ustawionej na ok 25 m podchodzi Prajsnar, uderza na bramkę i futbolówka po ręce bramkarza wpada do bramki i już prowadzimy. W 64 min Pojnar uderza z ok 20 m i piłka przelatuje obok bramki. W 67 min Rafał podaje do Łukasza Pojnara, ten z ok 15 m uderza nad wychodzącym bramkarzem i prowadzimy 4:2. W 70 min Supel podaje do Kamila, który uderza z dystansu, bramkarz odbija piłkę przed siebie, do niej dopada Michał Filar i uderza minimalnie obok bramki. W 75 min Łukasz Supel podaje z rzutu rożnego do niepilnowanego Pojnara, który uderza nieznacznie nad bramką. W 82 min dośrodkowanie zawodnika gospodarzy zakończone niecelnym strzałem głową jego kolegi. W 85 min z rzutu wolnego dośrodkowanie w pole karne miejscowego zawodnika zamknięte minimalnie niecelnym strzałem głową piłkarza z Sieniawy. W 87 min Kamil podaje do Rafała, który uderza na bramkę i niestety tym razem nie trafia w bramkę. Spotkanie kończy się zwycięstwem „Iskry” 4:2.

"Wisłok" Sieniawa - "Iskra" Iskrzynia

LINK DO ZDJĘĆ Z MECZU: