\"Iskra\" Iskrzynia - \"Wisłok\" Sieniawa 16:30

3 punkty zostają w Bukowsku

• autor: wazka1907, 2016-10-18 09:43

W X kolejce zawodnicy z Iskrzyni udali się do Bukowska na spotkanie z miejscową „Bukowianką”. w poprzednim sezonie Nasz zespół dwukrotnie wygrał z tą drużyną. Gospodarze w tym sezonie grają jednak dobrze, szczególnie na własnym obiekcie, gdzie odnieśli już 4 zwycięstwa i stracili zaledwie 1 bramkę.

Początek spotkania to spokojna gra w środku pola obu drużyn. Pierwszy strzał w meczu oddaje z dystansu Rafał Prajsnar, ale piłka przelatuje obok bramki gospodarzy. W 13 min Kamil Pelczar podaje idealnie Rafałowi, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i niestety w dogodnej sytuacji strzela obok bramki. W 17 min z rzutu rożnego dośrodkowaną piłkę strzałem głową kończy zawodnik „Bukownianki”, ale na szczęście uderzenie jest niecelne. W 23 min dośrodkowanie z lewej strony i uderzenie głową miejscowego napastnika z ok 5 m świetnie do boku odbija Radek. W 28 min strzał z dystansu oddaje zawodnik gospodarzy, ale nie trafia w bramkę. W 36 min Olszewski za krótko wybija piłkę, ta zostaje przejęta przez zawodnika „Bukowianki”, który wyprowadza szybki atak, zakończony celnym i skutecznym strzałem jednego z jego kolegów. W 40 min szybka akcja lewą stroną gospodarzy i niestety w polu karnym spóźniony Michał Filar fauluje zawodnika z Bukowska i rzut karny strzałem w środek zostaje zamieniony na drugą bramkę dla miejscowych. W 44 min z rzutu wolnego uderza Łukasz Supel i szczęśliwie na linii bramkowej futbolówkę łapie bramkarz. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem gospodarzy 2:0.

Na drugą połowę „Iskra” wychodzi zmotywowana, żeby szybko odrobić straty. 5 min po wznowieniu z rzutu wolnego dośrodkowuje Supel, a w polu karnym piłkę przyjmuje Jacek Gefert i uderza na bramkę, ale jednak tylko w boczną siatkę. W 55 min z dystansu uderza zawodnik z Bukowska i dobrą interwencją popisuje się Szmyd. Minutę później dogodna okazja dla napastnika miejscowych, który wychodzi sam na sam z Radkiem i przegrywa ten pojedynek. W 63 min z dystansu uderza zawodnik gospodarzy w poprzeczkę, a dobitkę do pustej bramki z linii głową wybija Szymek Kwolek. W 70 min z rzutu wolnego uderza Supel i bramkarz piąstkuje to uderzenie przed siebie. Minutę później w polu karnym piłkę przejmuje Łukasz Pojnar i uderza z ostrego kąta prosto w bramkarza. W 76 min z linii pola karnego uderza Supel, jednak ten strzał jest zbyt lekki. Minutę później z ok 18 m uderza Rafał i bramkarz bez problemów łapie futbolówkę. W 84 min na strzał z dystansu decyduje się Kamil Pelczar, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką. W 88 min z dystansu uderza Rafał Prajsnar i bramkarz wybija futbolówkę na rzut rożny. Spotkanie kończy się wynikiem 2:0 dla „Bukowianki”.

"Bukowianka" Bukowsko - "Iskra" Iskrzynia

LINK DO ZDJĘĆ Z MECZU: