KS Iskra Iskrzynia - strona oficjalna

Strona klubowa

Język

English   French   German   Italian

Dutch   Spanish   Portuguese   Japanese

Greek   Arabic   Russian   Turkish

Logowanie

Kalendarium

25

03-2017

sobota

26

03-2017

niedziela

27

03-2017

pon.

28

03-2017

wtorek

29

03-2017

środa

30

03-2017

czwartek

31

03-2017

piątek

Najnowsza galeria

ISKRA Iskrzynia - Brzozovia Brzozów
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 524, wczoraj: 985
ogółem: 1 262 447

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

free counters

Aktualności

Półmetek rundy za Nami

  • autor: wazka1907, 2016-10-05 15:16

Półmetek rundy jesiennej za Nami, już mniej więcej wiemy o jakie cele jaka drużyna będzie walczyć w tym sezonie. Zapraszam na podsumowanie ligi po 8 kolejkach.

Na początek drużyny zajmujące ostatnie miejsca w tabeli:

„Cisy” Jabłonica Polska: drużyna, która w poprzednim sezonie walczyła o najwyższe cele teraz boryka się z wielkimi problemami. Niestety dla drużyny z Jabłonicy zmiany kadrowe odbiły się negatywnie na poziomie gry prezentowanym przez ten zespół.  Ostatnie miejsce i zaledwie 4 punkty zdobyte nie napawają optymizmem przed kolejnymi meczami. Jeśli w przerwie zimowej zespół nie wzmocni się, będzie miał problem w utrzymaniem się w tej lidze.

„Wisłok” Sieniawa: kolejna drużyna, która ma problemy kadrowe. Niestety, na tym poziomie rozgrywek piłkarskich, kilka ubytków w kadrze może odbić się bardzo na jakości prezentowanej przez drużynę i w tym przypadku tak właśnie to wygląda. Jeszcze 2 lata temu zespół walczył o awans do Ligi Okręgowej, a teraz? Walczył będzie prawdopodobnie o utrzymanie.

„Haczovia” Haczów: już poprzedni sezon był kiepski w wykonaniu tego zespołu, ten jak widać na razie nie jest lepszy, można wręcz powiedzieć, że w Haczowie będą mieli jeszcze większe problemy w tym sezonie niż poprzednim.

„Sanovia” Lesko: drużyna która na chwilę „odżyła” w rundzie rewanżowej poprzedniego sezonu, w przerwie między sezonami straciła swoje największe gwiazdy. Brak Biesiady czy Szałankiewicza od razu odbił się na formie prezentowanej przez „Sanovię”. Czy ten sezon może się skończyć spadkiem  do „B” klasy? Jeszcze za szybko na takie dywagacje, jednak spadek tej drużyny jest bardzo możliwy.

„Błękitni” Jasienica Rosielna: zespół, którego chyba nie stać na nic więcej niż walkę o środek tabeli. Może się mylę, jednak drużyna „Błękitnych” już od kilku sezonów walczy o spokojny byt w tej klasie rozgrywkowej. Na razie pozycja 12 i 7 punktów w ligowej tabeli.

Środek tabeli:

„Gimball” Tarnawa: pierwszy z beniaminków początek miał naprawdę dobry, 7 punktów w trzech pierwszych kolejkach, jednak następne 5 serii spotkań pokazało ekipie z Tarnawy, że nie będzie tak łatwo i przyjemnie jakby się wydawało na starcie.  Na co stać ten zespół w tym sezonie? Myślę, że spokojne utrzymanie w lidze.

„Płomień” Zmiennica: chyba największe rozczarowanie obecnego sezonu. Przez startem ligi większość widziało drużynę ze Zmiennicy w pierwszej dwójce, jednak ligowa rzeczywistość szybko zweryfikowała to. Może „Płomień” zaskoczy tak jak w poprzednim sezonie, czyli dopiero w rundzie wiosennej, ale to okaże się za kilka dobrych miesięcy. Na razie pozycja 10 z 10 zdobytymi oczkami.

LKS Zarszyn: spadkowicz z Okręgówki, wydawało się, że ta liga będzie dla LKS-u chwilowym przystankiem do powrotu do wyższej klasy rozgrywkowej, jednak jak na razie zespół z Zarszyna rozczarowuje i zajmuje dopiero 9 lokatę.

„Lotniarz” Bezmiechowa: drużyna, która bardzo długo w poprzednim sezonie walczyła o awans gra w kratkę, jedno spotkanie pewnie wygrywa, żeby w kolejnej kolejce wysoko przegrać. Po 8 seriach gry „Lotniarz” zajmuje 8 lokatę z 12 punktami w ligowej tabeli.

„Orzeł” Bażanówka: solidny ligowiec. Początek sezonu drużyna miała bardzo słaby, 3 porażki z rzędu. Jednak w ostatnich 5 kolejkach drużyna zdobyła 12 punktów i zdecydowanie podniosła się w ligowej tabeli. A ostatnie zwycięstwo w Ustrzykach Dolnych pokazuje, że w drużynie drzemie potencjał. Jak ta ekipa będzie spisywać się w najbliższych tygodniach? Uważam, że ten zespół z czasem może wejść do pierwszej piątki ligowej tabeli.

„Jawornik” Czarna: drugi z beniaminków. Ta drużyna spisuje się lepiej niż „Gimball” przynajmniej na początku sezonu. Czy w dalszej części ligowych zmagań będzie tak dobrze jak było do tej pory? Tego nie wiadomo, ale wydaje się, że drużyna z odległej Czarnej jest solidnym zespołem i nie będzie mieć problemów z pozostaniem w lidze.

Pierwsza piątka:

„Victoria” Pakoszówka: zespół z Pakoszówki zaskakuje pozytywnie w obecnym sezonie. Do tej pory ekipa zanotowała zaledwie jedną porażkę z faworyzowaną drużyną z Ustrzyk. W 8 kolejkach „Victoria” zgromadziła 15 punktów i zajmuje wysokie 5 miejsce, ale czy utrzyma tak dobrą pozycję na koniec sezonu? Kto wie, a może nawet pokuszą się w Pakoszówce o coś więcej. Wszystko okaże się na wiosnę.

„Bukowianka” Bukowsko: team z Bukowska wzmocniony przed sezonem pokazuje, że może włączyć się w walkę o awans do ligi okręgowej.  Jak widać na początku sezonu ekipa „Bukowianki” jest mocna przede wszystkim u siebie gdzie zanotowała 4 zwycięstwa strzelając 8 bramek i tracą zaledwie 1.

„Bieszczady” Ustrzyki Dolne: drugi ze spadkowiczów, zdecydowanie lepiej spisuje się niż drużyna z Zarszyna. Ekipa przed sezonem wzmocniona czołowymi zawodnikami „Sanovii” w pierwszych 7 kolejkach zdobyła 19 punktów i dopiero w ostatniej serii spotkań musiała sensacyjnie uznać wyższość  ekipy z Bażanówki.  Zespół z Ustrzyk Dolnych zdecydowanie trzeba zaliczyć do drużyn walczących o awans.

„Iskra” Iskrzynia: przyszedł czas na Naszą ekipę. Drużyna Geferta w tym sezonie spisuje się świetnie i po 8 kolejkach zajmuje 2 lokatę w lidze. Jedynie bardzo mocna ekipa z Rymanowa potrafiła wygrać z „Iskrą” i to dzięki wielkiemu szczęściu. Warto dodać, że mamy świetną ofensywę, już 22 bramki zdobyte w tym sezonie, a to dopiero 1/4 sezonu. Oby w następnych spotkaniach było tak dobrze jak do tej pory, a na wiosnę możemy cieszyć się z wielkiego sukcesu, ale do tego jeszcze daleka droga i trzeba mocno stąpać po ziemi.

„Start” Rymanów: zdecydowany faworyt do awansu. Drużyna z Rymanowa jest pełna naprawdę dobrych piłkach o uznanych nazwiskach, ogranych w wyższych ligach. Na razie „Start” w pełni pokazuje to gdzie jest jego miejsce. Na chwilę obecną drużyna ma 22 punkty wygrywając 7 spotkań i raz tylko notując remis.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [280]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Sanovia LeskoKS "Iskra" Iskrzynia
Sanovia Lesko 1:0 KS "Iskra" Iskrzynia
2016-11-11, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Orzeł Bażanówka Victoria Pakoszówka
Płomień Zmiennica Jawornik Czarna
Błękitni Jasienica Rosielna Start Rymanów
KS "Iskra" Iskrzynia Gimball Tarnawa
Cisy Jabłonica Polska Sanovia Lesko
Haczovia Haczów Lotniarz Bezmiechowa
LKS Zarszyn 7:2 Wisłok Sieniawa
LKS Bukowsko Bieszczady Ustrzyki Dolne

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

SPONSORZY