ISKRA Iskrzynia - Brzozovia Brzozów

"Haczovia" bez szans

• autor: wazka1907, 2016-10-04 11:42

Na kolejne spotkanie obecnego sezonu zawodnicy z Iskrzyni udali się do pobliskiego Haczowa, na rywalizację z miejscową „Haczovią”. Nasz niedzielny rywal w dotychczasowych 7 kolejkach zgromadził zaledwie 6 punktów i na chwilę znajduje się miejscu zagrożonym spadkiem. W poprzednim sezonie z „Haczovią” zanotowaliśmy zwycięstwo i remis.

Spotkanie dla Naszego zespołu rozpoczyna się idealnie, już w pierwszej minucie piłkę za krótko wybija miejscowy obrońca, którą przejmuje Kamil Pelczar i z linii pola karnego uderza obok interweniującego bramkarza.  W 3 min Łukasz Pojnar uderza z ok 18 m i dobrze piłkę odbija bramkarz. W 5 min niecelny strzał z dystansu oddaje zawodnik gospodarzy. Minutę później z dystansu uderza Pojnar, strzał zostaje zablokowany, jednak piłkę przejmuje Supel i uderza na bramkę, piłka po drodze odbija się jeszcze od obrońcy i wpada po raz drugi do bramki „Haczovii”. W 9 min z dystansu celnie uderza Kamil Pelczar, ale tym razem bramkarz skutecznie broni ten strzał. W 17 min Rafał głową zgrywa futbolówkę do Kamila, który uderza z linii pola karnego nieznacznie nad bramką. W 27 min dośrodkowanie z rzutu wolnego zawodnika gospodarzy zakończone strzałem głową obok bramki strzeżonej przez Stepka. W 34 min w pole karne wpada napastnik z Haczowa, uderza i dobrą interwencją popisuje się Michał odbijając uderzenie na rzut rożny. W 37 min świetne podanie Łukasza Supla do Prajsnara, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i uderza obok bramki. Minutę później z linii pola karnego ponownie uderza Rafał, jednak jego strzał ponownie jest niecelny. W 39 min zawodnik gospodarzy uderza z ok 15 m nieznacznie obok Naszej bramki.  W 44 min minimalnie niecelnie z dystansu uderza Kamil Pelczar. Pierwsza połowa kończy się pewnym prowadzeniem „Iskry” 2:0.

Początek drugiej połowy to spokojna gra obu drużyn. W ok 50 min w pole karne gospodarzy wbiega Bartek Haręzga i zostaje sfaulowany przez obrońcę gospodarzy i sędzia wskazuje na „wapno”. Z „jedenastki” po raz kolejny skuteczny okazuje się Łukasz Supel i prowadzimy już 3:0. W 54 min piłkę w polu karnym przejmuje Rafał i uderza w interweniującego bramkarza. Minutę później z prawej strony idealnie dośrodkowuje Prajsnar, a w polu karnym futbolówkę głową nieczysto uderza Pojnar i piłkę bez problemów łapie bramkarz.  W 58 min z rzutu rożnego dośrodkowuje Supel, a z powietrza piłkę uderza Bartek Haręzga, ale łapie ją bramkarz gospodarzy. W 65 min z lewej strony dośrodkowanie zawodnika „Haczovii” celnym uderzeniem kończy jego kolega i mamy honorową bramkę dla gospodarzy. W 66 min idealną piłkę otrzymuje Rafał, niestety w sytuacji sam na sam z bramkarzem przegrywa tą rywalizację. W 70 min rzutu wolnego minimalnie nad bramką uderza Łach. Minutę później kolejne uderzenie gospodarzy, tym razem z linii pola karnego, jednak i tym razem strzał jest niecelny. W 75 min Jacek Gefert podaje do Kamila, który uderza nieznacznie nad bramką z ok 20 m. W 77 min z dystansu celnie uderza Olszewski, ale ten strzał łapie bramkarz. Minutę później rzut rożny dla miejscowych i zamieszaniu w polu karnym uderza zawodnik „Haczovii” i minimalnie myli się. W 80 min świetnym podaniem popisuje się Kamil Pelczar, który idealnie zagrywa do niepilnowanego Pojnara, który strzela na 4:1. W 82 min w pole karne gospodarzy wpada Hubert Lorens i uderza na bramkę, ale niestety ten strzał jest niecelny. W 88 min Jacek podaje do Kamila, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem, uderza nad Nim i zdobywa piątą bramkę dla „Iskry”. Minutę później Supel podaje do Kamila, ten uderza i piłka po obrońcy wychodzi na rzut rożny. Z rożnego dośrodkowuje Supel, a głową w polu karnym uderza Paweł Przybyłowski i bramkarz szczęśliwie broni to uderzenie. Spotkanie kończy się zdecydowanym zwycięstwem „Iskry” 5:1.

"Haczovia" Haczów - "Iskra" Iskrzynia

LINK DO ZDJĘĆ Z MECZU:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sanovia LeskoKS "Iskra" Iskrzynia
Sanovia Lesko 1:0 KS "Iskra" Iskrzynia