free counters

Aktualności

Iskra zgasiła Płomień

• autor: wazka1907, 2016-09-05 17:07

W IV kolejce obecnego sezonu podejmujemy na własnym stadionie zespół ze Zmiennicy. Z tym rywalem w poprzednim sezonie ponieśliśmy dwie porażki. W tym sezonie „Płomień” gra nierówno zdobywając w trzech spotkaniach 4 oczka.

Od początku spotkania zawodnicy z Iskrzyni próbowali atakować. W 3 min Jacek przejmuje piłkę przed polem karnym gości i uderza lobem nad wychodzącym bramkarzem i nieznacznie futbolówka przelatuje nad bramką. W 7 min z rzutu rożnego dośrodkowuje Supel, a w polu karnym głową nad bramką uderza Jacek Gefert. W 11 z rzutu wolnego celnie uderza zawodnik ze Zmiennicy i Radek piąstkuje piłkę przed siebie. W 14 min z linii pola karnego uderza Łukasz Supel i bramkarz końcami palców wybija piłkę na rzut rożny. Z rzutu rożnego dośrodkowuje Kamil Pelczar, piłkę na linii pola karnego przejmuje Michał Filar i uderza bez zastanowienia prosto w okienko bramki strzeżonej przez bramkarza „Płomienia” i mamy 1:0. W 22 min z rzutu wolnego minimalnie nad bramką uderza zawodnik gości. Dwie minuty później ponownie z rzutu wolnego uderza zawodnik „Płomienia” i tym razem Szmyd dobrze interweniuje wybijając futbolówkę na rzut rożny. W 34 min składna akcja Naszego zespołu, Michał Filar zagrywa z prawego skrzydła do Supla, który podaje do niepilnowanego Kamila Pelczara, który uderza z ok 15 m nad bramką przyjezdnych. W 35 min z ok 17 m z rzutu wolnego niecelnie uderza zawodnik gości. W 44 min z rzutu wolnego celnie uderza Gefert i bramkarz piąstkuje piłkę przed siebie. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem „Iskry” 1:0.

Drugą połowę obie drużyny rozpoczynają spokojnie. Pierwszy sytuacja w tej części spotkania ma miejsce w 54 min, piłkę na ok 20 m otrzymuje Kamil Pelczar i pięknie uderza przy słupku nie dając szans bramkarzowi gości, prowadzimy 2:0. Dwie minuty później z rzutu wolnego na bramką niecelnie uderza zawodnik przyjezdnych. W 58 min z narożnika pola karnego uderza lewą nogą Łukasz Supel i piłka odbija się od poprzeczki. W 59 min najlepsza okazja dla gości, do piłki wychodzi Radek, jednak ubiega go zawodnik „Płomienia i podaje na pole karne do kolegi, który jednak nie trafia na pustą bramkę. W 61 mi kolejne zagrożenie pod bramką Szmyda, piłkę na ok 13 m otrzymuje napastnik gości i uderza wysoko nad bramką. W 62 min Rafał Prajsnar podaje dokładnie do Supla, który uderza z ok 7 m, jednak przegrywa pojedynek z bramkarzem. W 65 min z ok 15 m uderza Rafał jednak w ostatniej chwili zostaje zablokowany i bramkarz nie ma problemów ze skuteczną interwencją. W 69 min pojedynek biegowy z obrońcą wygrywa Prajsnar, następnie przerzuca piłkę nad wychodzącym bramkarzem i niestety ta odbija się jedynie od słupka. W 71 min z linii pola karnego z powietrza uderza Rafał i bramkarz odbija futbolówkę na rzut rożny. W 73 min z prawej strony dośrodkowuje zawodnik ze Zmiennicy jednak to z dośrodkowania wychodzi strzał i w ostatniej chwili świetnie piłkę wybija Radek. W 81 min z ok 18 metrów mocne uderzenie zawodnika gości i Radek przerzuca piłkę nad poprzeczkę. W 92 min z dystansu uderza zawodnik przyjezdnych i ponownie lepszy okazuje się Szmyd wybijając piłkę na rzut rożny. Z rzutu rożnego dośrodkowuje zawodnik gości, a w polu karnym głową minimalnie niecelnie uderza jego kolega. Spotkanie kończy się zwycięstwem „Iskry” 2:0.