free counters

Aktualności

Beniaminek bez szans

• autor: wazka1907, 2016-08-23 19:59

W II kolejce podejmujemy drużynę „Jawornik” Czarna. Jest to beniaminek obecnego sezonu. Na inaugurację sezonu goście wygrali swoje spotkanie 3:2 z „Błękitnymi”.

Spotkanie dla Naszej drużyny rozpoczyna się w najlepszym możliwy sposób, a mianowicie już w 20 sekundzie meczu na ok 25 m piłkę przejmuje Kamil Pelczar i pięknym strzałem pokonuje wysuniętego bramkarza przyjezdnych. Minutę później goście chcieli szybko odpowiedzieć, jednak strzał z dystansu był niecelny. W 3 min indywidualną akcją na prawym skrzydle popisuje się Łukasz Pojnar, który mija obrońcę, wbiega w pole karne i świetnie wykłada piłkę na ok 11 m Rafałowi, który z pierwszej piłki uderza na dłuższy słupek i prowadzimy już 2:0. W 8 min z rzutu wolnego min nad poprzeczką uderza Łukasz Supel. Pięć minut później dokładnie z rzutu rożnego dośrodkowuje Pojnar, a w polu karnym głową obok słupka uderza Supel. W 22 min z prawej strony dośrodkowuje Rafał Prajnasr, a w polu karnym głową ponownie niecelnie uderza Supel. Minutę później z ok 20 m uderza zawodnik „Jawornika” piłka odbija się po drodze od jednego z Naszych obrońców i minimalnie przelatuje obok bramki strzeżonej przez Radka. W 25 min groźny strzał pewnie broni Szmyd. W 32 min  mocne uderzenie z linii pola karnego ponownie broni Radek. Minutę później po raz kolejny musi interweniować Nasz bramkarz i po raz kolejny robi to skutecznie. W 36 min z prawego skrzydła w pole karne wbiega Pojnar, podaje futbolówkę Suplowi, który uderza celnie lecz zbyt lekko. Dwie minuty później piłkę idealnie między obrońców otrzymuje Łukasz Supel wychodzi sam na sam z bramkarzem i spokojnie zdobywa trzecią bramkę dla „Iskry”. Nie mija minuta, z rzutu rożnego Łukasz Pojnar krótko rozgrywa piłkę z Hubertem Lorensem, ten oddaje futbolówkę Łukaszowi, który z narożnika pola karnego pięknie uderza na bramkę i prowadzimy już 4:0. W 40 min z prawej strony dośrodkowuje Pelczar, a w polu karnym minimalnie niecelnie uderza Rafał. Minutę później niecelnym strzałem odpowiadają przyjezdni. W 42 min najładniejsza akcja gości, kilka podań, dośrodkowanie z lewej strony, w polu karnym zawodnik jeszcze zgrywa do lepiej ustawionego kolegi, który w dobrej sytuacji uderza, lecz w ostatniej chwili ten strzał zostaje zblokowany. W 45 min świetnym podaniem popisuje się Lorens, który zagrywa idealnie do Prajsnara, który jednak nie trafia w bramkę. Pierwsza połowa kończy się pewnym i zasłużonym prowadzeniem „Iskry” 4:0.

Drugą połowę od celnego strzału rozpoczynają goście, jednak po raz kolejny pewnie interweniuje Radek. W 52 min Kamil podaje do Łukasza Supla, który z linii pola karnego uderza i dobrze piłkę łapie bramkarz. W 55 min piłkę przejmuje Prajnar i uderza z ok 16 m, po czym bramkarz wybija futbolówkę na rzut rożny. W 64 min z lewej strony dośrodkowuje Olszewski, a z linii pola karnego minimalnie niecelnie uderza Supel. Minutę później z prawej strony dokładnie dośrodkowuje zawodnik gości i akcję celnym strzałem kończy jego kolega, mamy 4:1. W 69 min Pelczar podaje do Rafała, który uderza nad bramką przyjezdnych. W 73 min ponownie niecelnie uderza Prajsnar. W 82 min z prawej strony w pole karne wbiega Maciek Przybyłowski, oddaje strzał, który bramkarz odbija przed siebie, do piłki dopada Michał Rogoz i nie trafia w bramkę w dobrej sytuacji. W 84 min z dystansu strzela zawodnik gości, lecz minimalnie niecelnie. W 85 min z rzutu wolnego uderza zawodnik z Czarnej, ale nie trafia w bramkę. W 87 min z dystansu jeszcze próbuje Supel, ale nie trafia w bramkę. W 90 min Bartek Haręzga podaje do Pawła Przybyłowskiego, który uderza z ok 18 m obok bramki. Mecz kończy się zwycięstwem „Iskry” 4:1 i w pełni obrazuje sytuację na boisku.