free counters

Aktualności

Zwycięski koniec sezonu

• autor: wazka1907, 2016-06-25 13:52

W ostatniej kolejce obecnego sezonu podejmowaliśmy zespół „Snabud” Długie, który kolejkę wcześniej zapewnił sobie awans do wyższej ligi. W pierwszym spotkaniu z tym rywalem „Iskra” przegrała 1:0.

Od początku spotkania zawodnicy z Iskrzyni próbowali zdobyć bramkę. Już w 1 minucie strzał z dystansu oddaje Olszewski, ale piłka przelatuje obok bramki. W 5 min niecelnym strzałem z dystansu odpowiadają goście. W 7 min z rzutu wolnego uderza Jacek Gefert i bramkarz broni ten strzał. W 9 min mocny strzał z linii pola karnego broni Radek Szmyd. W 17 min kolejny strzał z dystansu oddaje zawodnik „Sanbudu”, ale nie trafia w bramkę. W 23 min z dystansu uderza Łukasz Supel, lecz ten strzał jest niecelny. W 25 min z linii pola karnego uderza Rafał Prajsnar, ale piłka po jego uderzeniu przelatuje nad bramką. W 30 min z rzutu wolnego celnie uderza zawodnik z Długiego i po raz kolejny dobrze futbolówkę łapie Radek. W 32 min z autu piłkę dokładnie wrzuca Olszewski do Łukasza Pojnara, który wbiega w pole karne, uderza na długi słupek i niestety piłka odbija się od niego. W 36 min Gefert podaje do Pojnara, który uderza z dystansu i w ostatniej chwili obrońca blokuje to uderzenie i piłka wychodzi na rzut rożny. W 39 min Rafał podaje do Łukasza Pojnara, ten uderza z linii pola karnego i bramkarz wybija futbolówkę na rzut rożny. Z rzutu rożnego dośrodkowuje Supel, w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnajduje się Konrad Leś, który uderza piłkę, jednak ona nieznacznie przelatuje nad bramką gości. W 45 min strzał z dystansu oddaje zawodnik z Długiego i piłka przelatuje obok bramki. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem.

Drugą połowę od ataku zaczynają goście, w 48 min mocny strzał broni Szmyd. W 54 min Prajsnar podaje dokładnie na lewą stronę do Pojnara, ten wbiega w pole karne i uderza, ale piłka odbija się od słupka i wychodzi po za boisko. W 65 min z rzutu wolnego dośrodkowuje Jacek, a głową w polu karnym uderza Leś i bramkarz odbija piłkę przed siebie. Minutę później ponownie z rzutu wolnego uderza Gefert piłka odbija się od głowy jednego z zawodników gości i wpada do bramki obok zmylonego bramkarza. W 71 min z linii pola karnego uderza Jacek Gefert i bramkarz odbija futbolówkę do boku. Minutę później Bartek Haręzga uderza z dystansu i bramkarz łapie ten strzał. W 81 min piłka odbija się od ręki Lesia w Naszym pola karnym i sędzia wskazuje na „wapno”, z którego przyjezdni zdobywają bramkę. Minutę później z dystansu ponownie próbuje Gefert i bramkarz broni to uderzenie. W 83 min w polu karnym gości faulowany jest Rafał i rzut karny po raz kolejny w tym sezonie pewnie na bramkę zamienia Łukasz Supel. W 86 min z rzutu wolnego niecelnie uderza zawodnik „Sanbudu”. W 89 min na strzał z dystansu decyduje się Kamil Pelczar, ale nie trafia w bramkę. Mecz kończy się zwycięstwem „Iskry” 2:1.