|
dzisiaj: 296, wczoraj: 81
ogółem: 2 172 815
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiono listę strzelców naszej ligi po 13 kolejkach.
Klasyfikacja została opracowana na podstawie danych ze stron klubowych.
Klasyfikacja strzelców klasy „A” – grupy I seniorów:
19 bramek:
M. Wąchocki (Leśnik Baligród)
13 bramek:
M. Kuzio (Ekoball Sanok)
10 bramek:
A. Kotowski (Victoria Pakoszówka)
S. Biesiada (Sanovia Lesko)
9 bramek:
S. Kowalczyk (Orzeł Bażanówka)
S. Walus (Wisłok Sieniawa)
8 bramek:
A. Szul (Cisy Jabłonica Polska)
D. Barański (Brzozovia Brzozów)
7 bramek:
R. Prajsnar (Iskra Iskrzynia)
Ł. Supel (Iskra Iskrzynia)
B. Miklaszewski (Wisłok Sieniawa)
A. Kubis (Lotniarz Bezmiechowa)
6 bramek:
G. Garlak (Sanbud Długie)
M. Borek (Ekoball Sanok)
D. Romerowicz (Ekolball Sanok)
5 bramek:
Ł. Pojnar (Iskra Iskrzynia)
K. Pelczar (Iskra Iskrzynia)
P. Czenczek (Lotniarz Bezmiechowa)
K. Szmyd (Lotniarz Bezmiechowa)
M. Bieleń (Sanbud Długie)
R. Dziedzic (Płomień Zmiennica)
K. Pelczar (Płomień Zmiennica)
P. Wacławski (Wisłok Sieniawa)
4 bramki:
K. Czubski (Cisy Jabłonica Polska)
D. Półchłopek (Cisy Jabłonica Polska)
P. Adamski (Gawoinstal Izdebki)
W. Barnik (Gawoinstal Izdebki)
T. Tesznar (Płomień Zmiennica)
M. Żebracki (Orzeł Bażanówka)
W. Biały (Wisłok Krościenko Wyżne)
M. Stapiński (Haczovia Haczów)
T. Mikosz (Haczovia Haczów)
3 bramki:
M. Przybyłowski (Iskra Iskrzynia)
H. Ogrodnik (Ekoball Sanok)
Prystupiuk (Ekoball Sanok)
S. Zajdel (Ekoball Sanok)
M. Żywiec (Wisłok Krościenko Wyżne)
W. Zatorski (Wisłok Krościenko Wyżne)
P. Jarosz (Wisłok Krościenko Wyżne)
M. Szałajko (Orzeł Bażanówka)
Ł. Sabat (Orzeł Bażanówka)
B. Kabala (Lotniarz Bezmiechowa)
M. Latusek (Lotniarz Bezmiechowa)
P. Szyndlar (Błękitni Jasienica Rosielna)
B. Frydrych (Cisy Jabłonica Polska)
G. Wojtowicz (Cisy Jabłonica Polska)
P. Rachwał (Płomień Zmiennica)
2 bramki:
J. Rzyman (Bukowianka Bukowsko)
M. Kądziołka (Bukowianka Bukowsko)
A. Sawiński (Leśnik Baligród)
T. Marcinik (Leśnik Baligród)
T. Wójtowicz (Leśnik Baligród)
W. Węgrzyn (Sanbud Długie)
K. Kucharski (Sanbud Długie)
A. Wiszyński (Wisłok Krościenko Wyżne)
P. Pelczar (Wisłok Krościenko Wyżne)
Ł. Gurgacz (Błękitni Jasienica Rosielna)
K. Jantosz (Błękitni Jasienica Rosielna)
J. Fic (Błękitni Jasienica Rosielna)
D. Leczek (Haczovia Haczów)
D. Łach (Cisy Jabłonica Polska)
Ł. Wójcik (Brzozovia Brzozów)
O. Bujacz (Brzozovia Brzozów)
M. Tesznar (Płomień Zmiennica)
G. Krynicki (Sanovia Lesko)
B. Szerszeń (Gawoinstal Izdebki)
M. Turoń (Gawoinstal Izdebki)
D. Kulig (Gawoinstal Izdebki)
P. Hryszko (Victoria Pakoszówka)
D. Dżugan (Victoria Pakoszówka)
Z. Dżugan (Victoria Pakoszówka)
1 bramka:
K. Leś (Iskra Iskrzynia)
J. Gefert (Iskra Iskrzynia)
J. Czura (Ekoball Sanok)
K. Krawiec (Ekoball Sanok)
I. Hydzik (Ekoball Sanok)
D. Kot (Ekoball Sanok)
P. Kalityński (Orzeł Bażanówka)
K. Słomiany (Orzeł Bażanówka)
K. Majcher (Orzeł Bażanówka)
P. Witek (Orzeł Bażanówka)
L. Adamowicz (Orzeł Bażanówka)
M. Pelczar (Cisy Jabłonica Polska)
A. Sługocki (Cisy Jabłonica Polska)
R. Pilszak (Cisy Jabłonica Polska)
A. Huta (Wisłok Sieniawa)
Ł. Gębuś (Wisłok Sieniawa)
P. Wacławski (Wisłok Sieniawa)
P. Kuliga (Wisłok Krościenko Wyżne)
B. Pelczar (Wisłok Krościenko Wyżne)
Sz. Sowa (Wisłok Krościenko Wyżne)
J. Trzciański (Brzozovia Brzozów)
S. Cwynar (Brzozovia Brzozów)
K. Szarek (Brzozovia Brzozów)
A. Smoleń (Brzozovia Brzozów)
M. Cwynar (Brzozovia Brzozów)
D. Tesznar (Płomień Zmiennica)
J. Orłowski (Płomień Zmiennica)
M. Prajsnar (Płomień Zmiennica)
Sz. Ostrowski (Płomień Zmiennica)
M. Gromek (Płomień Zmiennica)
M. Sumara (Victoria Pakoszówka)
M. Radwański (Victoria Pakoszówka)
P. Lisowki (Victoria Pakoszówka)
D. Kuzian (Sanbud Długie)
T. Dufrat (Sanbud Długie)
J. Myćka (Sanbud Długie)
P. Żarów (Lotniarz Bezmiechowa)
P. Bielak (Lotniarz Bezmiechowa)
K. Fedorońko (Bukowianka Bukowsko)
H. Babiak (Bukowianka Bukowsko)
A. Mateja (Błękitni Jasienica Rosielna)
P. Rajchel ( Sanovia Lesko)
D. Kuc (Sanovia Lesko)
M. Wethacz (Leśnik Baligród)
D. Krajewski (Leśnik Baligród)
B. Tabisz (Haczovia Haczów)
STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN:
ISKRA ISKRZYNIA: 7 bramek Ł. Supel, R. Prajsnar, 5 bramek Ł. Pojnar, K. Pelczar, 3 bramki M. Przybyłowski, 1 bramka K. Leś, J. Gefert
EKOBALL SANOK: 13 bramek M. Kuzio, 6 bramek M. Borek, D. Romerowicz, 3 bramki H. Ogrodnik, Prystupiuk, S. Zajdel, 1 bramka J. Czura, K. Krawiec, I. Hydzik, D. Kot
LEŚNIK BALIGRÓD: 19 bramek M. Wąchocki 2 bramki A. Sawiński, T. Marcinik, T. Wójtowicz, 1 bramka M. Wethacz, D. Krajewski
ORZEŁ BAŻANÓWKA: 9 bramek S. Kowalczyk, 4 bramki M. Żebracki, 3 bramki M. Szałajko, Ł. Sabat, 1 bramka P. Kalityński, , K. Słomiany, K. Majcher P. Witek, L. Adamowicz
BŁĘKITNI JASIENICA ROSIELNA: 3 bramki P. Szyndlar, 2 bramki Ł. Gurgacz, K. Jantosz, J. Fic, 1 bramka A. Mateja,
CISY JABŁONICA POLSKA: 8 bramek A.Szul, 4 bramki K. Czubski, D. Półchłopek, 3 bramki G. Wojtowicz, B. Frydrych, 2 bramki D. Łach, 1 bramka M. Pelczar, A. Sługocki, R. Pilszak
LOTNIARZ BEZMIECHOWA: 7 bramek A. Kubis, 5 bramek P. Czenczek, K. Szmyd, 3 bramki B. Kabala, M. Latusek, 1 bramka P. Żarów, P. Bielak
WISŁOK SIENIAWA: 9 bramek S. Walus, 7 bramek B. Miklaszewski, 5 bramek P. Wacławski 1 bramka A. Huta, Ł. Gębuś, P. Wacławski
WISŁOK KROŚCIENKO WYŻNE: 4 bramki W. Biały, 3 bramki M. Żywiec, P. Jarosz, W. Zatorski, 2 bramki A. Wiszyński, P. Pelczar 1 bramka P. Kuliga, B. Pelczar, Sz. Sowa
BRZOZOVIA BRZOZÓW: 8 bramek D. Barański, 2 bramki Ł. Wójcik, O. Bujacz 1 bramka J. Trzciański, S. Cwynar, K. Szarek, A. Smoleń, M. Cwynar
HACZOVIA HACZÓW: 4 bramki M. Stapiński, T. Mikosz, 2 bramki D. Leczek, 1 bramka B. Tabisz
PŁOMIEŃ ZMIENNICA: 5 bramek R. Dziedzic, K. Pelczar, 4 bramki T. Tesznar, 3 bramki P. Rachwał, 2 bramki M. Tesznar, 1 bramka D. Tesznar, J. Orłowski, M. Prajsnar, Sz. Ostrowski, M. Gromek
BUKOWIANKA BUKOWSKO: 3 bramki J. Rzyman, 2 bramki M. Kądziołka, 1 bramka K. Fedorońko, H. Babiak
GAWOINSTAL IZDEBKI: 4 bramki P. Adamski, W. Barnik, 2 bramki B. Szerszeń, M. Turoń, D. Kulig
SANOVIA LESKO: 10 bramek S. Biesiada, 2 bramki G. Krynicki, 1 bramka P. Rajchel, D. Kuc
VICTORIA PAKOSZÓWKA: 10 bramek A. Kotowski, 2 bramki D. Dżugan, Z. Dżugan, P. Hryszko, 1 bramka M. Sumara, M. Radwański, P. Lisowki,
SANBUD DŁUGIE: 6 bramek G. Garlak, 5 bramek M. Bieleń, 2 bramki K. Kucharski, W. Węgrzyn, 1 bramka, D. Kuzian, T. Dufrat, J. Myćka
Iskra Iskrzynia | 3:0 | LKS Lubatówka |
2020-08-09, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Krosno II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
SPONSOR TECHNICZNY: