Podsumowanie 12 kolejki

• autor: wazka1907, 2015-10-23 13:28

XII kolejka należała do gospodarzy, aż 6 spotkań zakończyło się zwycięstwem drużyn grających na własnym obiekcie. W tej kolejce padło 32 bramki co daje 4 gole na spotkanie.

„Leśnik” Baligród – „Gawoinstal” Izdebki: kryzys „Gawoinstalu” trwa. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna gospodarzy. Dwie bramki dla miejscowych strzelił Wąchocki, który ma już w swoim dorobku aż 18 trafień. Dla drużyny z Izdebek jest to już 6 z rzędu spotkanie bez zwycięstwa.

„Bukowianka” Bukowsko – „Haczovia” Haczów: „Bukowianka” lepsza od „Haczovii”. Do Bukowska przyjechała drużyna z Haczowa, która w ostatniej kolejce wreszcie „odpaliła” i strzeliła 4 bramki, jednak  tym razem zawodnicy z Haczowa trafili na mocniejszy zespół i ponieśli porażkę 4:2. Dla miejscowych jest to 4 spotkanie na własnym stadionie i 4 zwycięstwo, po tej wygranej ekipa z Bukowska zajmuje drugą lokatę.

„Błękitni” Jasienica Rosielna – „Orzeł” Bażanówka: „Błękitni” na dnie. Zawodnicy z Jasienicy po raz kolejny ponoszą porażkę, tym razem z ekipą z Bażanówki, która przedłuża swoją serię spotkań bez porażki do 5 i po tym zwycięstwie awansuje na 5 pozycję w tabeli. Dla „Błękitnych” ta porażka oznacza spadek na ostatnią pozycję w lidze.

„Sanovia” Lesko – „Płomień” Zmiennica: Show Biesiady. W Lesku jeden zawodnik rozbił zespół ze Zmiennicy. Świetny strzelec „Sanovii” Biesiada strzelił „Płomieniowi” aż 4 bramki i dzięki Niemu gospodarze zdobywają ważne 3 punkty i awansują na 11 lokatę w tabeli. Dla zawodników ze Zmiennicy jest to już 3 kolejne spotkanie, w którym nie potrafią wygrać.

„Ekoball” Sanok – „Sanbud” Długie: hit kolejki dla drużyny z Sanoka. Rywalizacja pierwszej z drugą drużyną ligi zakończyła się bardzo pewnym zwycięstwem „Ekoballu”. Wynik mógłby być zdecydowanie inny gdyby zawodnicy z Długiego wykorzystali kilka naprawdę świetnych okazji w pierwszej części gry, ale niestety skuteczność zawiodła i do domu piłkarze „Sanbudu” wrócili z bagażem 4 bramek.

„Lotniarz” Bezmiechowa – „Wisłok” Krościenko Wyżne: „Wisłok” bez szans w Bezmiechowej. „Lotniarz” pewnie wygrywa spotkanie z drużyną z Krościenka, dla gospodarzy jest to już 7 zwycięstwo w obecnym sezonie. Drużyna przyjezdnych nie poszła za ciosem po ostatnim sensacyjnym remisie z ekipą z Sanoka i przegrała już 6 spotkanie w sezonie.

„Brzozovia” Brzozów – „Cisy” Jabłonica Polska: „Brzozovia” grała „Cisy” wygrały. W Brzozowie lepszą drużyną była miejscowa ekipa, jednak zawodnicy „Brzozovii” nie potrafili tego udokumentować, a goście z Jabłonicy jedną z nielicznych okazji wykorzystali i to oni do domu wrócili z 3 punktami. Dla zawodników z Brzozowa jest 4 kolejna porażka w tym sezonie, a dla „Cisów” przełamanie po 3 porażkach z rzędu.

„Wisłok” Sieniawa – „Iskra” Iskrzynia: grad goli i zwycięstwo „Wisłoka”. W tym spotkaniu nikt nie mógł narzekać na nudę. Ciągłe akcje miejscowej ekipy jak i Naszej „Iskry” gwarantowały emocje. „Iskrę” w tym meczu rozstrzelał Miklaszewski, który zdobył 3 bramki i to dzięki Niemu przede wszystkim miejscowi mogli cieszyć się ze zdobycia 3 punktów.

„Victoria” Pakoszówka: PAUZA