|
dzisiaj: 104, wczoraj: 496
ogółem: 2 173 119
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiono listę strzelców naszej ligi po 11 kolejkach.
Klasyfikacja została opracowana na podstawie danych ze stron klubowych.
Klasyfikacja strzelców klasy „A” – grupy I seniorów:
16 bramek:
M. Wąchocki (Leśnik Baligród)
10 bramek:
A. Kotowski (Victoria Pakoszówka)
M. Kuzio (Ekoball Sanok)
9 bramek:
S. Kowalczyk (Orzeł Bażanówka)
8 bramek:
S. Walus (Wisłok Sieniawa)
7 bramek:
A. Szul (Cisy Jabłonica Polska)
6 bramek:
R. Prajsnar (Iskra Iskrzynia)
G. Garlak (Sanbud Długie)
D. Barański (Brzozovia Brzozów)
S. Biesiada (Sanovia Lesko)
5 bramek:
Ł. Supel (Iskra Iskrzynia)
P. Czenczek (Lotniarz Bezmiechowa)
K. Szmyd (Lotniarz Bezmiechowa)
A. Kubis (Lotniarz Bezmiechowa)
M. Bieleń (Sanbud Długie)
R. Dziedzic (Płomień Zmiennica)
M. Borek (Ekoball Sanok)
4 bramki:
Ł. Pojnar (Iskra Iskrzynia)
K. Czubski (Cisy Jabłonica Polska)
P. Adamski (Gawoinstal Izdebki)
W. Barnik (Gawoinstal Izdebki)
T. Tesznar (Płomień Zmiennica)
D. Romerowicz (Ekolball Sanok)
M. Żebracki (Orzeł Bażanówka)
K. Pelczar (Płomień Zmiennica)
W. Biały (Wisłok Krościenko Wyżne)
P. Wacławski (Wisłok Sieniawa)
B. Miklaszewski (Wisłok Sieniawa)
M. Stapiński (Haczovia Haczów)
T. Mikosz (Haczovia Haczów)
3 bramki:
H. Ogrodnik (Ekoball Sanok)
Prystupiuk (Ekoball Sanok)
S. Zajdel (Ekoball Sanok)
M. Żywiec (Wisłok Krościenko Wyżne)
W. Zatorski (Wisłok Krościenko Wyżne)
M. Szałajko (Orzeł Bażanówka)
B. Kabala (Lotniarz Bezmiechowa)
M. Latusek (Lotniarz Bezmiechowa)
P. Szyndlar (Błękitni Jasienica Rosielna)
2 bramki:
K. Pelczar (Iskra Iskrzynia)
J. Rzyman (Bukowianka Bukowsko)
M. Kądziołka (Bukowianka Bukowsko)
A. Sawiński (Leśnik Baligród)
T. Marcinik (Leśnik Baligród)
T. Wójtowicz (Leśnik Baligród)
W. Węgrzyn (Sanbud Długie)
K. Kucharski (Sanbud Długie)
A. Wiszyński (Wisłok Krościenko Wyżne)
P. Jarosz (Wisłok Krościenko Wyżne)
P. Pelczar (Wisłok Krościenko Wyżne)
Ł. Gurgacz (Błękitni Jasienica Rosielna)
K. Jantosz (Błękitni Jasienica Rosielna)
J. Fic (Błękitni Jasienica Rosielna)
D. Leczek (Haczovia Haczów)
D. Łach (Cisy Jabłonica Polska)
B. Frydrych (Cisy Jabłonica Polska)
G. Wojtowicz (Cisy Jabłonica Polska)
D. Półchłopek (Cisy Jabłonica Polska)
Ł. Wójcik (Brzozovia Brzozów)
M. Tesznar (Płomień Zmiennica)
G. Krynicki (Sanovia Lesko)
B. Szerszeń (Gawoinstal Izdebki)
P. Hryszko (Victoria Pakoszówka)
D. Dżugan (Victoria Pakoszówka)
Z. Dżugan (Victoria Pakoszówka)
1 bramka:
M. Przybyłowski (Iskra Iskrzynia)
K. Leś (Iskra Iskrzynia)
J. Gefert (Iskra Iskrzynia)
J. Czura (Ekoball Sanok)
K. Krawiec (Ekoball Sanok)
P. Kalityński (Orzeł Bażanówka)
K. Słomiany (Orzeł Bażanówka)
K. Majcher (Orzeł Bażanówka)
P. Witek (Orzeł Bażanówka)
Ł. Sabat (Orzeł Bażanówka)
L. Adamowicz (Orzeł Bażanówka)
M. Pelczar (Cisy Jabłonica Polska)
A. Sługocki (Cisy Jabłonica Polska)
R. Pilszak (Cisy Jabłonica Polska)
A. Huta (Wisłok Sieniawa)
Ł. Gębuś (Wisłok Sieniawa)
P. Wacławski (Wisłok Sieniawa)
P. Kuliga (Wisłok Krościenko Wyżne)
B. Pelczar (Wisłok Krościenko Wyżne)
Sz. Sowa (Wisłok Krościenko Wyżne)
J. Trzciański (Brzozovia Brzozów)
S. Cwynar (Brzozovia Brzozów)
K. Szarek (Brzozovia Brzozów)
A. Smoleń (Brzozovia Brzozów)
M. Cwynar (Brzozovia Brzozów)
D. Tesznar (Płomień Zmiennica)
J. Orłowski (Płomień Zmiennica)
P. Rachwał (Płomień Zmiennica)
M. Prajsnar (Płomień Zmiennica)
Sz. Ostrowski (Płomień Zmiennica)
M. Gromek (Płomień Zmiennica)
M. Turoń (Gawoinstal Izdebki)
D. Kulig (Gawoinstal Izdebki)
M. Sumara (Victoria Pakoszówka)
M. Radwański (Victoria Pakoszówka)
P. Lisowki (Victoria Pakoszówka)
D. Kuzian (Sanbud Długie)
T. Dufrat (Sanbud Długie)
J. Myćka (Sanbud Długie)
P. Żarów (Lotniarz Bezmiechowa)
K. Fedorońko (Bukowianka Bukowsko)
H. Babiak (Bukowianka Bukowsko)
A. Mateja (Błękitni Jasienica Rosielna)
P. Rajchel ( Sanovia Lesko)
D. Kuc (Sanovia Lesko)
M. Wethacz (Leśnik Baligród)
B. Tabisz (Haczovia Haczów)
STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN:
ISKRA ISKRZYNIA: 6 bramek R. Prajsnar, 5 bramek Ł. Supel, 4 bramki Ł. Pojnar, 2 bramki K. Pelczar, 1 bramka M. Przybyłowski, K. Leś, J. Gefert
EKOBALL SANOK: 10 bramek M. Kuzio, 5 bramek M. Borek, 4 bramki D. Romerowicz, 3 bramki H. Ogrodnik, Prystupiuk, S. Zajdel, 1 bramka J. Czura, K. Krawiec
LEŚNIK BALIGRÓD: 16 bramek M. Wąchocki 2 bramki A. Sawiński, T. Marcinik, T. Wójtowicz, 1 bramka M. Wethacz
ORZEŁ BAŻANÓWKA: 9 bramek S. Kowalczyk, 4 bramki M. Żebracki, 3 bramki M. Szałajko, 1 bramka P. Kalityński, , K. Słomiany, K. Majcher P. Witek, Ł. Sabat, L. Adamowicz
BŁĘKITNI JASIENICA ROSIELNA: 3 bramki P. Szyndlar, 2 bramki Ł. Gurgacz, K. Jantosz, J. Fic, 1 bramka A. Mateja,
CISY JABŁONICA POLSKA: 7 bramek A.Szul, 4 bramki K. Czubski, 2 bramki D. Łach, D. Półchłopek, B. Frydrych, G. Wojtowicz, 1 bramka M. Pelczar, A. Sługocki, R. Pilszak
LOTNIARZ BEZMIECHOWA: 5 bramek P. Czenczek, K. Szmyd, A. Kubis, 3 bramki B. Kabala, M. Latusek, 1 bramka P. Żarów,
WISŁOK SIENIAWA: 8 bramek S. Walus, 4 bramki P. Wacławski, B. Miklaszewski, 1 bramka A. Huta, Ł. Gębuś, P. Wacławski
WISŁOK KROŚCIENKO WYŻNE: 4 bramki W. Biały, 3 bramki M. Żywiec, W. Zatorski, 2 bramki P. Jarosz, A. Wiszyński, P. Pelczar 1 bramka P. Kuliga, B. Pelczar, Sz. Sowa
BRZOZOVIA BRZOZÓW: 6 bramek D. Barański, 2 bramki Ł. Wójcik, 1 bramka J. Trzciański, S. Cwynar, K. Szarek, A. Smoleń, M. Cwynar
HACZOVIA HACZÓW: 4 bramki M. Stapiński, T. Mikosz, 2 bramki D. Leczek, 1 bramka B. Tabisz
PŁOMIEŃ ZMIENNICA: 5 bramek R. Dziedzic ,4 bramki T. Tesznar, K. Pelczar, 2 bramki M. Tesznar, 1 bramka D. Tesznar, J. Orłowski, P. Rachwał, M. Prajsnar, Sz. Ostrowski, M. Gromek
BUKOWIANKA BUKOWSKO: 3 bramki J. Rzyman, 2 bramki M. Kądziołka, 1 bramka K. Fedorońko, H. Babiak
GAWOINSTAL IZDEBKI: 4 bramki P. Adamski, W. Barnik, 2 bramki B. Szerszeń, 1 bramka M. Turoń, D. Kulig
SANOVIA LESKO: 6 bramek S. Biesiada, 2 bramki G. Krynicki, 1 bramka P. Rajchel, D. Kuc
VICTORIA PAKOSZÓWKA: 10 bramek A. Kotowski, 2 bramki D. Dżugan, Z. Dżugan, P. Hryszko, 1 bramka M. Sumara, M. Radwański, P. Lisowki,
SANBUD DŁUGIE: 6 bramek G. Garlak, 5 bramek M. Bieleń, 2 bramki K. Kucharski, W. Węgrzyn, 1 bramka, D. Kuzian, T. Dufrat, J. Myćka
Iskra Iskrzynia | 3:0 | LKS Lubatówka |
2020-08-09, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Krosno II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
SPONSOR TECHNICZNY: