|
dzisiaj: 261, wczoraj: 81
ogółem: 2 172 780
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiono listę strzelców naszej ligi po 6 kolejkach.
Klasyfikacja została opracowana na podstawie danych ze stron klubowych.
Klasyfikacja strzelców klasy „A” – grupy I seniorów:
12 bramek:
M. Wąchocki (Leśnik Baligród)
7 bramek:
M. Kuzio (Ekoball Sanok)
5 bramek:
S. Kowalczyk (Orzeł Bażanówka)
A. Kotowski (Victoria Pakoszówka)
4 bramki:
A. Szul (Cisy Jabłonica Polska)
K. Czubski (Cisy Jabłonica Polska)
S. Walus (Wisłok Sieniawa)
3 bramki:
Ł. Supel (Iskra Iskrzynia)
T. Mikosz (Haczovia Haczów)
H. Ogrodnik (Ekoball Sanok)
M. Borek (Ekoball Sanok)
D. Barański (Brzozovia Brzozów)
K. Pelczar (Płomień Zmiennica)
S. Biesiada (Sanovia Lesko)
P. Adamski (Gawoinstal Izdebki)
2 bramki:
Ł. Pojnar (Iskra Iskrzynia)
Prystupiuk (Ekoball Sanok)
S. Zajdel (Ekoball Sanok)
D. Romerowicz (Ekolball Sanok)
M. Żebracki (Orzeł Bażanówka)
B. Kabala (Lotniarz Bezmiechowa)
K. Szmyd (Lotniarz Bezmiechowa)
A. Kubis (Lotniarz Bezmiechowa)
M. Latusek (Lotniarz Bezmiechowa)
P. Czenczek (Lotniarz Bezmiechowa)
B. Miklaszewski (Wisłok Sieniawa)
P. Wacławski (Wisłok Sieniawa)
J. Rzyman (Bukowianka Bukowsko)
M. Kądziołka (Bukowianka Bukowsko)
A. Sawiński (Leśnik Baligród)
T. Marcinik (Leśnik Baligród)
T. Wójtowicz (Leśnik Baligród)
W. Węgrzyn (Sanbud Długie)
K. Kucharski (Sanbud Długie)
G. Garlak (Sanbud Długie)
M. Żywiec (Wisłok Krościenko Wyżne)
A. Wiszyński (Wisłok Krościenko Wyżne)
P. Szyndlar (Błękitni Jasienica Rosielna)
Ł. Gurgacz (Błękitni Jasienica Rosielna)
K. Jantosz (Błękitni Jasienica Rosielna)
M. Stapiński (Haczovia Haczów)
D. Leczek (Haczovia Haczów)
T. Tesznar (Płomień Zmiennica)
W. Barnik (Gawoinstal Izdebki)
1 bramka:
R. Prajsnar (Iskra Iskrzynia)
K. Pelczar (Iskra Iskrzynia)
M. Przybyłowski (Iskra Iskrzynia)
J. Czura (Ekoball Sanok)
K. Krawiec (Ekoball Sanok)
P. Kalityński (Orzeł Bażanówka)
K. Słomiany (Orzeł Bażanówka)
K. Majcher (Orzeł Bażanówka)
P. Witek (Orzeł Bażanówka)
M. Pelczar (Cisy Jabłonica Polska)
D. Łach (Cisy Jabłonica Polska)
B. Frydrych (Cisy Jabłonica Polska)
G. Wojtowicz (Cisy Jabłonica Polska)
A. Huta (Wisłok Sieniawa)
P. Kuliga (Wisłok Krościenko Wyżne)
W. Biały (Wisłok Krościenko Wyżne)
P. Jarosz (Wisłok Krościenko Wyżne)
W. Zatroski (Wisłok Krościenko Wyżne)
J. Trzciański (Brzozovia Brzozów)
S. Cwynar (Brzozovia Brzozów)
D. Tesznar (Płomień Zmiennica)
R. Dziedzic (Płomień Ziennica)
M. Tesznar (Płomień Zmiennica)
B. Szerszeń (Gawoinstal Izdebki)
M. Sumara (Victoria Pakoszówka)
P. Hryszko (Victoria Pakoszówka)
M. Bieleń (Sanbud Długie)
D. Kuzian (Sanbud Długie)
T. Dufrat (Sanbud Długie)
P. Żarów (Lotniarz Bezmiechowa)
K. Fedorońko (Bukowianka Bukowsko)
H. Babiak (Bukowianka Bukowsko)
J. Fic (Błękitni Jasienica Rosielna)
A. Mateja (Błękitni Jasienica Rosielna)
P. Rajchel ( Sanovia Lesko)
STRZELCY WEDŁUG DRUŻYN:
ISKRA ISKRZYNIA: 3 bramki Ł. Supel, 2 bramki Ł. Pojnar, 1 bramka R. Prajsnar, K. Pelczar, M. Przybyłowski
EKOBALL SANOK: 7 bramek M. Kuzio 3 bramki H. Ogrodnik, M. Borek, 2 bramki D. Romerowicz, S. Zajdel, 1 bramka Prystupiuk J. Czura, K. Krawiec
LEŚNIK BALIGRÓD: 12 bramek M. Wąchocki 2 bramki A. Sawiński, T. Marcinik, T. Wójtowicz
ORZEŁ BAŻANÓWKA: 5 bramek S. Kowalczyk, M. Żebracki 1 bramka P. Kalityński, , K. Słomiany, K. Majcher P. Witek
BŁĘKITNI JASIENICA ROSIELNA: 2 bramki P. Szyndlar, Ł. Gurgacz, K. Jantosz 1 bramka J. Fic, A. Mateja,
CISY JABŁONICA POLSKA: 4 bramki A.Szul, K. Czubski, 1 bramka M. Pelczar, D. Łach, B. Frydrych, G. Wojtowicz
LOTNIASZ BEZMIECHOWA: 2 bramki B. Kabala, K. Szmyd, A. Kubis, M. Latusek, P. Czenczek, 1 bramka P. Żarów,
WISŁOK SIENIAWA: 4 bramki S. Walus, 2 bramki B. Miklaszewski, P. Wacławski, 1 bramka A. Huta,
WISŁOK KROŚCIENKO WYŻNE: 2 bramki M. Żywiec, A. Wiszyński 1 bramka P.Kuliga, W. Biały, P. Jarosz, W. Zatorski
BRZOZOVIA BRZOZÓW: 3 bramki D. Barański, 1 bramka J. Trzciański, S. Cwynar
HACZOVIA HACZÓW: 3 bramki T. Mikosz, 2 bramki M. Stapiński, D. Leczek
PŁOMIEŃ ZMIENNICA: 3 bramki K. Pelczar, 2 bramki T. Tesznar, 1 bramka D. Tesznar, R. Dziedzic, M. Tesznar
BUKOWIANKA BUKOWSKO: 3 bramki J. Rzyman, 2 bramki M. Kądziołka, 1 bramka K. Fedorońko, H. Babiak
GAWOINSTAL IZDEBKI: 3 bramki P. Adamski, 2 bramki W. Barnik, 1 bramka B. Szerszeń,
SANOVIA LESKO: 3 bramki S. Biesiada, 1 bramka P. Rajchel
VICTORIA PAKOSZÓWKA: 5 bramki A. Kotowski, 1 bramka M. Sumara, P. Hryszko
SANBUD DŁUGIE: 2 bramki K. Kucharski, W. Węgrzyn, G. Garlak, 1 bramka, M. Bieleń, D. Kuzian, T. Dufrat
Iskra Iskrzynia | 3:0 | LKS Lubatówka |
2020-08-09, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Krosno II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
SPONSOR TECHNICZNY: