|
dzisiaj: 520, wczoraj: 496
ogółem: 2 173 535
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiono listę strzelców naszej ligi po 26 kolejkach.
Klasyfikacja została opracowana na podstawie danych ze stron klubowych i gazet Nowiny. W tabeli zamieszczono zawodników, którzy strzelili przynajmniej 2 bramki w dotychczasowych meczach.
Klasyfikacja strzelców klasy ‘’B’’ – grupy II seniorów:
20 bramek:
Puchalik Rafał (Jasiołka Jaśliska)
19 bramek:
Krauz Paweł (Cisy Jabłonica Polska)
17 bramek:
Cieśluk Przemysław (Nafta Chorkówka)
Czaja Daniel (Nafta Chorkówka)
13 bramek:
Pojnar Łukasz (Iskra Iskrzynia)
Leś Konrad (Iskra Iskrzynia)
Mateusz Rygiel (Florian Rymanów Zdrój)
12 bramek:
Słowik Piotr (Victoria Dobieszyn)
Wojciech Biały (Victoria Dobieszyn)
Knap Hubert (LKS Lubatówka)
11 bramek:
Rafał Prajsnar (Iskra Iskrzynia)
Pelczar Kamil (Iskra Iskrzynia)
Sycz Michał (San Nozdrzec)
Nagłowicz Krzysztof (Nafta Chorkówka)
10 bramek:
Supel Łukasz (Iskra Iskrzynia)
Niezgodzki Dawid (JKS Jasionów)
Winiarski Adam (Guzikówka Krosno)
Cichy Daniel (San Nozdrzec)
Kiełbasa Grzegorz (San Nozdrzec)
9 bramek:
Armata Dariusz (Guzikówka Krosno)
Dubis Przemysław (Błękitni Żeglce)
8 bramek:
Przybyłowski Maciej (Iskra Iskrzynia)
Gefert Jacek (Iskra Iskrzynia)
Smoleń Marcin (JKS Jasionów)
Bobusia Michał (Victoria Dobieszyn)
Kurzydło Grzegorz (San Nozdrzec)
7 bramek:
Pojnar Michał (Iskra Iskrzynia)
Pietruszka Sylwester (LKS Lubatówka)
Gunia Tomasz (Błękitni Żeglce)
Podlipski Przemysław (JKS Jasionów)
Pilch Tomasz (Sokół Domaradz)
6 bramek:
Augustyn Grzegorz (Sokół Domaradz)
Turek Bartłomiej (Huragan Jasionka)
Wojciech Szyszlak (Huragan Jasionka)
Ziemiański Piotr (JKS Jasionów)
Szymbara Tomasz (Błękitni Żeglce)
Delimata Norbert (Błękitni Żeglce)
5 bramek:
Damian Kałwik (Florian Rymanów Zdrój)
Sylwester Lorenc (Florian Rymanów Zdrój)
Hus Rafał (Sokół Domaradz)
Józefczyk Szymon (Cisy Jabłonica Polska)
Frydrych Bartłomiej (Cisy Jabłonica Polska)
Czubski Kamil (Cisy Jabłonica Polska)
Kaczkowski Karol (Cisy Jabłonica Polska)
Podpilski Przemysłąw (JKS Jarosław)
Matachowski Damian (Victoria Dobieszyn)
Praisnar Sebastian (Victoria Dobieszyn)
Łach Dariusz (San Nozdrzec)
Knap Grzegorz ( LKS Lubatówka)
Kuliga Paweł ( Huragan Jasionka)
4 bramki:
Pelczar Tomasz (Iskra Iskrzynia)
Włodarz Krystian (Cisy Jabłonica Polska)
Wilusz Dawid (Cisy Jabłonica Polska)
Borkowski Grzegorz (Cisy Jabłonica Polska)
Najdecki Marcin (JKS Jasionów)
Samborski Mateusz (JKS Jasionów)
Bluj Kamil (JKS Jasionów)
Szostak Krystian (Guzikówka Krosno)
Dragan Krzysztof (Guzikówka Krosno)
Kuźmiński Tomasz (Guzikówka Krosno)
Uliasz Tomasz (Guzikówka Krosno)
Majchrowicz Przemysław (Huragan Jasionka)
Rakoczy Bartłomiej (Orły Jabłonka)
Sokołowski Piotr (Orły Jabłonka)
Oleniacz Damian (Orły Jabłonka)
Kotłowski Jakub (Huragan Jasionka)
Drozd Paweł (LKS Lubatówka)
Kuś Hubert (Sokół Domaradz)
Półchłopek Dawid (Sokół Domaradz)
Doniek Kamil (Błękitni Żeglce)
Grzesik Mateusz (Błękitni Żeglce)
Paweł Baran (San Nozdrzec)
Kielar Adam (Nafta Chorkówka)
3 bramki:
Fakadej Maciej (Iskra Iskrzynia)
Makoś Artur (Victoria Dobieszyn)
Władyka Marcin (JKS Jasionów)
Hebda Mateusz ( JKS Jasionów)
Lechowicz Jakub (Victoria Dobieszyn)
Wais Kamil (Victoria Dobieszyn)
Praisnar Sebastian (Victoria Dobieszyn)
Bobusia Bartosz (Victoria Dobieszyn)
Dubis Daniel (Victoria Dobieszyn)
Makoś Henryk (Nafta Chorkówka)
Marszał Paweł (Nafta Chorkówka)
Praszek Rafał (Nafta Chorkówka)
Wolski Krystian (Błękitni Żeglce)
Skalski Jerzy (Błękitni Żeglce)
Pelczar Michał (Cisy Jabłonica Polska)
Balawajder Krzysztof (Cisy Jabłonica Polska)
Skublicki Szymon (Guzikówka Krosno)
Stanisłwaczyk Marek (Sokół Domaradz)
Knap Dariusz (LKS Lubatówka)
Urynowicz Rafał (LKS Lubatówka)
2 bramki:
Ladziński Mariusz (Iskra Iskrzynia)
Czelny Sylwester (Nafta Chorkówka)
Socha Jakub (LKS Lubatówka)
Bożek Maciej (Guzikówka Krosno)
Jucha Damian (Guzikówka Krosno)
Balawajder Marek (Cisy Jabłonica Polska)
Bułat Bartłomiej (Sokół Domaradz)
Więch Kamil (Sokół Domaradz)
Książkiewicz Bartłomiej (Huragan Jasionka)
Socha Jakub (LKS Lubatówka)
Folcik Filip (LKS Lubatówka)
Rajchel Piotr (LKS Lubatówka)
Szmyd Karol (Jasiołka Jaśliska)
Słowik Jakub (Victoria Dobieszyn)
Filak Areniusz (JKS Jasionów)
Gierula Mateusz (San Nozdrzec)
Iskra Iskrzynia | 3:0 | LKS Lubatówka |
2020-08-09, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Krosno II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
SPONSOR TECHNICZNY: