KS Iskra Iskrzynia - strona oficjalna

Strona klubowa

Język

English   French   German   Italian

Dutch   Spanish   Portuguese   Japanese

Greek   Arabic   Russian   Turkish

Logowanie

Kalendarium

25

04-2017

wtorek

26

04-2017

środa

27

04-2017

czwartek

28

04-2017

piątek

29

04-2017

sobota

30

04-2017

niedziela

01

05-2017

pon.

Najnowsza galeria

"Jawornik" Czarna -"Iskra" Iskrzynia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 244
ogółem: 1 275 738

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

free counters

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-14 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:0 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2016-08-14 Wisłok Sieniawa 4:3 LKS Bukowsko zobacz ›
2016-08-14 Lotniarz Bezmiechowa 4:1 LKS Zarszyn zobacz ›
2016-08-14 Sanovia Lesko 3:1 Haczovia Haczów zobacz ›
2016-08-14 Gimball Tarnawa 3:2 Cisy Jabłonica Polska zobacz ›
2016-08-14 Start Rymanów 1:0 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
2016-08-14 Jawornik Czarna 3:2 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2016-08-14 Orzeł Bażanówka 2:3 Płomień Zmiennica zobacz ›
2016-08-21 Victoria Pakoszówka 2:0 Płomień Zmiennica zobacz ›
2016-08-21 Błękitni Jasienica Rosielna 2:0 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2016-08-21 KS "Iskra" Iskrzynia 4:1 Jawornik Czarna relacja ›
2016-08-21 Cisy Jabłonica Polska 0:6 Start Rymanów zobacz ›
2016-08-21 Haczovia Haczów 2:3 Gimball Tarnawa zobacz ›
2016-08-21 LKS Zarszyn 7:0 Sanovia Lesko zobacz ›
2016-08-21 LKS Bukowsko 4:0 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2016-08-21 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:1 Wisłok Sieniawa zobacz ›
2016-08-28 Wisłok Sieniawa 0:0 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2016-08-28 Lotniarz Bezmiechowa 0:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2016-08-28 Sanovia Lesko 0:1 LKS Bukowsko zobacz ›
2016-08-28 Gimball Tarnawa 1:1 LKS Zarszyn zobacz ›
2016-08-28 Start Rymanów 2:0 Haczovia Haczów zobacz ›
2016-08-28 Jawornik Czarna 2:1 Cisy Jabłonica Polska zobacz ›
2016-08-28 Orzeł Bażanówka 1:2 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
2016-08-28 Płomień Zmiennica 1:1 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2016-09-04 Victoria Pakoszówka 2:0 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2016-09-04 KS "Iskra" Iskrzynia 2:0 Płomień Zmiennica relacja ›
2016-09-04 Cisy Jabłonica Polska 0:3 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2016-09-04 Haczovia Haczów 2:1 Jawornik Czarna zobacz ›
2016-09-04 LKS Zarszyn 2:4 Start Rymanów zobacz ›
2016-09-04 LKS Bukowsko 1:0 Gimball Tarnawa zobacz ›
2016-09-04 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:0 Sanovia Lesko zobacz ›
2016-09-04 Wisłok Sieniawa 1:3 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2016-09-11 Lotniarz Bezmiechowa 0:1 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2016-09-11 Sanovia Lesko 2:2 Wisłok Sieniawa zobacz ›
2016-09-11 Gimball Tarnawa 1:2 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2016-09-11 Start Rymanów 2:0 LKS Bukowsko zobacz ›
2016-09-11 Jawornik Czarna 2:0 LKS Zarszyn zobacz ›
2016-09-11 Orzeł Bażanówka 4:1 Haczovia Haczów zobacz ›
2016-09-11 Płomień Zmiennica 2:0 Cisy Jabłonica Polska zobacz ›
2016-09-11 Błękitni Jasienica Rosielna 1:3 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
2016-09-18 Victoria Pakoszówka 1:1 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
2016-09-18 Cisy Jabłonica Polska 2:1 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2016-09-18 Haczovia Haczów 1:0 Płomień Zmiennica zobacz ›
2016-09-18 LKS Zarszyn 4:0 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2016-09-18 LKS Bukowsko 2:1 Jawornik Czarna zobacz ›
2016-09-18 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:2 Start Rymanów zobacz ›
2016-09-18 Wisłok Sieniawa 1:3 Gimball Tarnawa zobacz ›
2016-09-18 Lotniarz Bezmiechowa 1:0 Sanovia Lesko zobacz ›
2016-09-25 Sanovia Lesko 0:2 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2016-09-25 Gimball Tarnawa 2:6 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2016-09-25 Start Rymanów 1:0 Wisłok Sieniawa zobacz ›
2016-09-25 Jawornik Czarna 1:2 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2016-09-25 Orzeł Bażanówka 1:0 LKS Bukowsko zobacz ›
2016-09-25 Płomień Zmiennica 4:1 LKS Zarszyn zobacz ›
2016-09-25 Błękitni Jasienica Rosielna 3:0 Haczovia Haczów zobacz ›
2016-09-25 KS "Iskra" Iskrzynia 5:3 Cisy Jabłonica Polska relacja ›
2016-10-02 Victoria Pakoszówka 1:1 Cisy Jabłonica Polska zobacz ›
2016-10-02 Haczovia Haczów 1:5 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
2016-10-02 LKS Zarszyn 5:1 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2016-10-02 LKS Bukowsko 1:0 Płomień Zmiennica zobacz ›
2016-10-02 Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:1 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2016-10-02 Wisłok Sieniawa 1:3 Jawornik Czarna zobacz ›
2016-10-02 Lotniarz Bezmiechowa 0:7 Start Rymanów zobacz ›
2016-10-02 Sanovia Lesko 1:0 Gimball Tarnawa zobacz ›
2016-10-09 Gimball Tarnawa 0:2 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2016-10-09 Start Rymanów 2:0 Sanovia Lesko zobacz ›
2016-10-09 Jawornik Czarna 1:0 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2016-10-09 Orzeł Bażanówka 0:4 Wisłok Sieniawa zobacz ›
2016-10-09 Płomień Zmiennica 2:2 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2016-10-09 Błękitni Jasienica Rosielna 0:2 LKS Bukowsko zobacz ›
2016-10-09 KS "Iskra" Iskrzynia 2:2 LKS Zarszyn relacja ›
2016-10-09 Cisy Jabłonica Polska 2:2 Haczovia Haczów zobacz ›
10  2016-10-16 Victoria Pakoszówka 3:0 Haczovia Haczów zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Zarszyn 5:1 Cisy Jabłonica Polska zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Bukowsko 2:0 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
10  2016-10-16 Bieszczady Ustrzyki Dolne 6:0 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
10  2016-10-16 Wisłok Sieniawa 1:2 Płomień Zmiennica zobacz ›
10  2016-10-16 Lotniarz Bezmiechowa 2:3 Orzeł Bażanówka zobacz ›
10  2016-10-16 Sanovia Lesko 3:1 Jawornik Czarna zobacz ›
10  2016-10-16 Gimball Tarnawa 4:3 Start Rymanów zobacz ›
11  2016-10-23 Start Rymanów 3:0 Victoria Pakoszówka zobacz ›
11  2016-10-23 Jawornik Czarna 1:5 Gimball Tarnawa zobacz ›
11  2016-10-23 Orzeł Bażanówka 6:3 Sanovia Lesko zobacz ›
11  2016-10-23 Płomień Zmiennica 2:0 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
11  2016-10-23 Błękitni Jasienica Rosielna 2:3 Wisłok Sieniawa zobacz ›
11  2016-10-23 KS "Iskra" Iskrzynia 4:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne relacja ›
11  2016-10-23 Cisy Jabłonica Polska 3:1 LKS Bukowsko zobacz ›
11  2016-10-23 Haczovia Haczów 3:0 LKS Zarszyn zobacz ›
12  2016-10-30 Victoria Pakoszówka 1:0 LKS Zarszyn zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Bukowsko 0:3 Haczovia Haczów zobacz ›
12  2016-10-30 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:0 Cisy Jabłonica Polska zobacz ›
12  2016-10-30 Wisłok Sieniawa 2:4 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
12  2016-10-30 Lotniarz Bezmiechowa 0:3 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
12  2016-10-30 Sanovia Lesko 2:1 Płomień Zmiennica zobacz ›
12  2016-10-30 Gimball Tarnawa 3:0 Orzeł Bażanówka zobacz ›
12  2016-10-30 Start Rymanów 2:1 Jawornik Czarna zobacz ›
13  2016-11-06 Jawornik Czarna 2:2 Victoria Pakoszówka zobacz ›
13  2016-11-06 Orzeł Bażanówka 1:7 Start Rymanów zobacz ›
13  2016-11-06 Płomień Zmiennica 0:2 Gimball Tarnawa zobacz ›
13  2016-11-06 Błękitni Jasienica Rosielna 1:3 Sanovia Lesko zobacz ›
13  2016-11-06 KS "Iskra" Iskrzynia 3:1 Lotniarz Bezmiechowa relacja ›
13  2016-11-06 Cisy Jabłonica Polska 1:3 Wisłok Sieniawa zobacz ›
13  2016-11-06 Haczovia Haczów 0:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
13  2016-11-06 LKS Zarszyn 5:2 LKS Bukowsko zobacz ›
14  2016-11-11 Victoria Pakoszówka 0:1 LKS Bukowsko zobacz ›
14  2016-11-11 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:4 LKS Zarszyn zobacz ›
14  2016-11-11 Wisłok Sieniawa 3:1 Haczovia Haczów zobacz ›
14  2016-11-11 Lotniarz Bezmiechowa 6:1 Cisy Jabłonica Polska zobacz ›
14  2016-11-11 Sanovia Lesko 1:0 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
14  2016-11-11 Gimball Tarnawa 6:2 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
14  2016-11-11 Start Rymanów 1:1 Płomień Zmiennica zobacz ›
14  2016-11-11 Jawornik Czarna 5:0 Orzeł Bażanówka zobacz ›
15  2016-11-13 Orzeł Bażanówka 1:5 Victoria Pakoszówka zobacz ›
15  2016-11-13 Płomień Zmiennica 2:0 Jawornik Czarna zobacz ›
15  2016-11-13 Błękitni Jasienica Rosielna 1:2 Start Rymanów zobacz ›
15  2016-11-13 KS "Iskra" Iskrzynia 2:1 Gimball Tarnawa relacja ›
15  2016-11-13 Cisy Jabłonica Polska 2:0 Sanovia Lesko zobacz ›
15  2016-11-13 Haczovia Haczów 1:0 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
15  2016-11-13 LKS Zarszyn 7:2 Wisłok Sieniawa zobacz ›
15  2016-11-13 LKS Bukowsko 1:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
16  2017-04-02 Płomień Zmiennica 2:2 Orzeł Bażanówka zobacz ›
16  2017-04-02 Victoria Pakoszówka 2:3 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
16  2017-04-02 LKS Bukowsko 1:2 Wisłok Sieniawa zobacz ›
16  2017-04-02 LKS Zarszyn 0:1 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
16  2017-04-02 Haczovia Haczów 2:1 Sanovia Lesko zobacz ›
16  2017-04-02 Cisy Jabłonica Polska 0:3 Gimball Tarnawa zobacz ›
16  2017-04-02 KS "Iskra" Iskrzynia 1:1 Start Rymanów relacja ›
16  2017-04-02 Błękitni Jasienica Rosielna 1:1 Jawornik Czarna zobacz ›
17  2017-04-09 Płomień Zmiennica 3:0 Victoria Pakoszówka zobacz ›
17  2017-04-09 Orzeł Bażanówka 1:0 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
17  2017-04-09 Jawornik Czarna 2:3 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
17  2017-04-09 Start Rymanów 3:0 Cisy Jabłonica Polska zobacz ›
17  2017-04-09 Gimball Tarnawa 1:0 Haczovia Haczów zobacz ›
17  2017-04-09 Sanovia Lesko 1:2 LKS Zarszyn zobacz ›
17  2017-04-09 Lotniarz Bezmiechowa 0:0 LKS Bukowsko zobacz ›
17  2017-04-09 Wisłok Sieniawa 0:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
18  2017-04-15 Victoria Pakoszówka 2:2 Wisłok Sieniawa zobacz ›
18  2017-04-15 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:1 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
18  2017-04-15 LKS Bukowsko 2:6 Sanovia Lesko zobacz ›
18  2017-04-15 LKS Zarszyn 0:1 Gimball Tarnawa zobacz ›
18  2017-04-15 Haczovia Haczów 0:1 Start Rymanów zobacz ›
18  2017-04-15 Cisy Jabłonica Polska 2:1 Jawornik Czarna zobacz ›
18  2017-04-15 KS "Iskra" Iskrzynia 2:0 Orzeł Bażanówka relacja ›
18  2017-04-15 Błękitni Jasienica Rosielna 3:1 Płomień Zmiennica zobacz ›
19  2017-04-23 Błękitni Jasienica Rosielna 0:2 Victoria Pakoszówka zobacz ›
19  2017-04-23 Płomień Zmiennica 2:1 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
19  2017-04-23 Orzeł Bażanówka 0:0 Cisy Jabłonica Polska zobacz ›
19  2017-04-23 Jawornik Czarna 1:2 Haczovia Haczów zobacz ›
19  2017-04-23 Start Rymanów 5:0 LKS Zarszyn zobacz ›
19  2017-04-23 Gimball Tarnawa 2:0 LKS Bukowsko zobacz ›
19  2017-04-23 Sanovia Lesko 0:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
19  2017-04-23 Lotniarz Bezmiechowa 1:2 Wisłok Sieniawa zobacz ›
20  2017-04-30 Victoria Pakoszówka Lotniarz Bezmiechowa 15:00
20  2017-04-30 Wisłok Sieniawa Sanovia Lesko 16:30
20  2017-04-30 Bieszczady Ustrzyki Dolne Gimball Tarnawa 13:00
20  2017-04-30 LKS Bukowsko Start Rymanów 16:30
20  2017-04-30 LKS Zarszyn Jawornik Czarna 16:30
20  2017-04-30 Haczovia Haczów Orzeł Bażanówka 16:30
20  2017-04-30 Cisy Jabłonica Polska Płomień Zmiennica 15:00
20  2017-04-30 KS "Iskra" Iskrzynia Błękitni Jasienica Rosielna 13:00
21  2017-05-03 KS "Iskra" Iskrzynia Victoria Pakoszówka 15:00
21  2017-05-03 Błękitni Jasienica Rosielna Cisy Jabłonica Polska 11:00
21  2017-05-03 Płomień Zmiennica Haczovia Haczów 16:30
21  2017-05-03 Orzeł Bażanówka LKS Zarszyn 15:00
21  2017-05-03 Jawornik Czarna LKS Bukowsko 15:00
21  2017-05-03 Start Rymanów Bieszczady Ustrzyki Dolne 16:30
21  2017-05-03 Gimball Tarnawa Wisłok Sieniawa 13:00
21  2017-05-03 Sanovia Lesko Lotniarz Bezmiechowa 15:00
22  2017-05-07 Victoria Pakoszówka Sanovia Lesko 15:30
22  2017-05-07 Lotniarz Bezmiechowa Gimball Tarnawa 13:00
22  2017-05-07 Wisłok Sieniawa Start Rymanów 15:30
22  2017-05-07 Bieszczady Ustrzyki Dolne Jawornik Czarna 15:30
22  2017-05-07 LKS Bukowsko Orzeł Bażanówka 15:30
22  2017-05-07 LKS Zarszyn Płomień Zmiennica 15:00
22  2017-05-07 Haczovia Haczów Błękitni Jasienica Rosielna 13:00
22  2017-05-07 Cisy Jabłonica Polska KS "Iskra" Iskrzynia 15:00
23  2017-05-14 Cisy Jabłonica Polska Victoria Pakoszówka 15:00
23  2017-05-14 KS "Iskra" Iskrzynia Haczovia Haczów 15:30
23  2017-05-14 Błękitni Jasienica Rosielna LKS Zarszyn 15:00
23  2017-05-14 Płomień Zmiennica LKS Bukowsko 15:00
23  2017-05-14 Orzeł Bażanówka Bieszczady Ustrzyki Dolne 15:30
23  2017-05-14 Jawornik Czarna Wisłok Sieniawa 13:00
23  2017-05-14 Start Rymanów Lotniarz Bezmiechowa 15:00
23  2017-05-14 Gimball Tarnawa Sanovia Lesko 15:30
24  2017-05-21 Victoria Pakoszówka Gimball Tarnawa 13:00
24  2017-05-21 Sanovia Lesko Start Rymanów 15:30
24  2017-05-21 Lotniarz Bezmiechowa Jawornik Czarna 15:30
24  2017-05-21 Wisłok Sieniawa Orzeł Bażanówka 15:30
24  2017-05-21 Bieszczady Ustrzyki Dolne Płomień Zmiennica 15:00
24  2017-05-21 LKS Bukowsko Błękitni Jasienica Rosielna 13:00
24  2017-05-21 LKS Zarszyn KS "Iskra" Iskrzynia 15:00
24  2017-05-21 Haczovia Haczów Cisy Jabłonica Polska 11:00
25  2017-05-28 Haczovia Haczów Victoria Pakoszówka 15:00
25  2017-05-28 Cisy Jabłonica Polska LKS Zarszyn 15:00
25  2017-05-28 KS "Iskra" Iskrzynia LKS Bukowsko 15:00
25  2017-05-28 Błękitni Jasienica Rosielna Bieszczady Ustrzyki Dolne 15:30
25  2017-05-28 Płomień Zmiennica Wisłok Sieniawa 13:00
25  2017-05-28 Orzeł Bażanówka Lotniarz Bezmiechowa 15:00
25  2017-05-28 Jawornik Czarna Sanovia Lesko 15:30
25  2017-05-28 Start Rymanów Gimball Tarnawa 13:00
26  2017-06-04 Victoria Pakoszówka Start Rymanów 14:30
26  2017-06-04 Gimball Tarnawa Jawornik Czarna 14:30
26  2017-06-04 Sanovia Lesko Orzeł Bażanówka 14:30
26  2017-06-04 Lotniarz Bezmiechowa Płomień Zmiennica 14:30
26  2017-06-04 Wisłok Sieniawa Błękitni Jasienica Rosielna 13:00
26  2017-06-04 Bieszczady Ustrzyki Dolne KS "Iskra" Iskrzynia 14:30
26  2017-06-04 LKS Bukowsko Cisy Jabłonica Polska 11:00
26  2017-06-04 LKS Zarszyn Haczovia Haczów 14:30
27  2017-06-11 LKS Zarszyn Victoria Pakoszówka 13:00
27  2017-06-11 Haczovia Haczów LKS Bukowsko 13:00
27  2017-06-11 Cisy Jabłonica Polska Bieszczady Ustrzyki Dolne 13:00
27  2017-06-11 KS "Iskra" Iskrzynia Wisłok Sieniawa 13:00
27  2017-06-11 Błękitni Jasienica Rosielna Lotniarz Bezmiechowa 13:00
27  2017-06-11 Płomień Zmiennica Sanovia Lesko 13:00
27  2017-06-11 Orzeł Bażanówka Gimball Tarnawa 13:00
27  2017-06-11 Jawornik Czarna Start Rymanów 13:00
28  2017-06-15 Victoria Pakoszówka Jawornik Czarna 13:00
28  2017-06-15 Start Rymanów Orzeł Bażanówka 13:00
28  2017-06-15 Gimball Tarnawa Płomień Zmiennica 13:00
28  2017-06-15 Sanovia Lesko Błękitni Jasienica Rosielna 13:00
28  2017-06-15 Lotniarz Bezmiechowa KS "Iskra" Iskrzynia 13:00
28  2017-06-15 Wisłok Sieniawa Cisy Jabłonica Polska 11:00
28  2017-06-15 Bieszczady Ustrzyki Dolne Haczovia Haczów 13:00
28  2017-06-15 LKS Bukowsko LKS Zarszyn 13:00
29  2017-06-18 LKS Bukowsko Victoria Pakoszówka 12:00
29  2017-06-18 LKS Zarszyn Bieszczady Ustrzyki Dolne 12:00
29  2017-06-18 Haczovia Haczów Wisłok Sieniawa 12:00
29  2017-06-18 Cisy Jabłonica Polska Lotniarz Bezmiechowa 12:00
29  2017-06-18 KS "Iskra" Iskrzynia Sanovia Lesko 12:00
29  2017-06-18 Błękitni Jasienica Rosielna Gimball Tarnawa 12:00
29  2017-06-18 Płomień Zmiennica Start Rymanów 12:00
29  2017-06-18 Orzeł Bażanówka Jawornik Czarna 12:00
30  2017-06-25 Victoria Pakoszówka Orzeł Bażanówka 12:00
30  2017-06-25 Jawornik Czarna Płomień Zmiennica 12:00
30  2017-06-25 Start Rymanów Błękitni Jasienica Rosielna 12:00
30  2017-06-25 Gimball Tarnawa KS "Iskra" Iskrzynia 12:00
30  2017-06-25 Sanovia Lesko Cisy Jabłonica Polska 11:00
30  2017-06-25 Lotniarz Bezmiechowa Haczovia Haczów 12:00
30  2017-06-25 Wisłok Sieniawa LKS Zarszyn 12:00
30  2017-06-25 Bieszczady Ustrzyki Dolne LKS Bukowsko 12:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-09 KKS "Dwór" Kombornia 3:3 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›
2016-07-12 Polonia Kopytowa 13:1 KS "Iskra" Iskrzynia zobacz ›
2016-07-13 K.S.Kotwica Korczyna 5:3 KS "Iskra" Iskrzynia relacja ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS "Iskra" IskrzyniaBłękitni Jasienica Rosielna
KS "Iskra" Iskrzynia   Błękitni Jasienica Rosielna
2017-04-30, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Płomień ZmiennicaKS "Iskra" Iskrzynia
Płomień Zmiennica 2:1 KS "Iskra" Iskrzynia
2017-04-23, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Victoria Pakoszówka - Lotniarz Bezmiechowa
Wisłok Sieniawa - Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Gimball Tarnawa
LKS Bukowsko - Start Rymanów
LKS Zarszyn - Jawornik Czarna
Haczovia Haczów - Orzeł Bażanówka
Cisy Jabłonica Polska - Płomień Zmiennica
KS "Iskra" Iskrzynia - Błękitni Jasienica Rosielna

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Błękitni Jasienica Rosielna 0:2 Victoria Pakoszówka
Płomień Zmiennica 2:1 KS "Iskra" Iskrzynia
Orzeł Bażanówka 0:0 Cisy Jabłonica Polska
Jawornik Czarna 1:2 Haczovia Haczów
Start Rymanów 5:0 LKS Zarszyn
Gimball Tarnawa 2:0 LKS Bukowsko
Sanovia Lesko 0:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Lotniarz Bezmiechowa 1:2 Wisłok Sieniawa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

SPONSORZY